Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az, h missed Ab?...

Mit jelent az, h missed Ab? nem igazán vagyok tisztába vele, h az mi csak azt utdom, h már sokan írtátok, h volt olyanja

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Missed ab, amikor a vetélés már megkezdődött, de be kell fejezni műszeresen. Vagyis a méhet ki kell kaparni.
2010. ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ó te jó ég!remélem soha nem tapasztalom meg személyesen
2010. ápr. 10. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, 11 hetesen nem élt a baba, úgyhogy kivették. Tényleg azt kívánom ne tudd meg soha milyen.
2010. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szívből kívánok, hogy soha ne tudd meg milyen iszonyú érzés. Nekem üres volt a petezsákom, kvázi nem volt baba, mégis sokáig szenvedtem lelkileg.
2010. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy jártam, mint az utolsó válaszoló. És addig azt sem tudtam mit jelent, mivel még nem hallottam róla. De kívánom, hogy ezt a szörnyűséget ne keljen átélned!
2010. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom,h nektek át kellett élnetek!Bízom benne,h minél hamarabb jön a Kismanója mindenkinek!jó egészséget kívánok nektek és kitartást:-))))
2010. ápr. 12. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!