Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy közölnétek a párotokka...

Ti hogy közölnétek a párotokkal, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy olyan dolog, aminek meg kell adni a módját. Mi a legmegfelelőbb hely, időpont a bejelentéshez ? Egy vacsora esetleg ?

2016. máj. 29. 16:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha te kibírod estig...egyébként együtt csináltuk a tesztet.
2016. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
60%
Pont ma láttam egy videót..A terhességi teszt több dobozba volt becsomagolva. Csaj odaadta párjának a dobozt (ajándékként) ,hogy nyissa ki. Nagyobb doboz-> kisebb doboz->még kisebb doboz (tudjátok) és a legkisebb dobozban ott volt a pozitív terhességi teszt. Ez szerintem nagyon aranyos tudna lenni :)
2016. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Meglepi baba lesz, hogy közölni kell vele a hírt?

Ha terveztètek szerintem nem kell semmi extra mondod neki, hogy van egy meglepetésed neki és megmutatod neki a tesztet. :)

2016. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Mivel tervezett baba volt, így úgy "adtam meg a módját", hogy bár a rápisilésnél nem volt jelen, de 3 perc múlva már együtt néztük a tesztet.:)


Én azt hittem, az ember ezt meglepiből max a szülőknek, barátoknak jelenti be. Bár a kérdésből nem derül ki, hogy a párodtól vagy-e terhes, ha nem, akkor tényleg kell a vacsora, és ajánld fel, hogy te fizeted mindkettőtökét és bármit ihat.:D

2016. máj. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
A sokkolás előtt mindenképpen ültesd le egy székre, hogy ájulás közben ne verje be a fejét!
2016. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, félreérthető voltam :) Nem várok babát és párom sincs, csak az utóbbi napokban elgondolkodtam azon, hogy aki ebben a helyzetben van, az vajon hogyan közli a barátjával/férjével :) Arra a szituációra gondolok, amikor nem tervezitek a babát, és nem tudod hogy a párod egyáltalán akarná-e a babát, ami természetesen az Ő gyereke lenne :) Sajnos ilyen férfiak is vannak :/
2016. máj. 29. 17:01
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Én annak idején mikulás csomagba tettem bele a tesztet.Most párnapja kesik holnap tesztelek ha pozitív lesz előbeszem a korházi ruháját(a fiunk születéséről megmaradt egy steril ruha) majd egy kis levéllel : " Jó hogy megtartottad Drágám mert azt hiszem erre hamarosan szükséged lesz" mellét téve a tesztet fogom vele tudatni hogy újra apa lesz. :) remélem nem jön meg.
2016. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Hú akkor ez a kérdés nem nekem szólt.. amúgy ha elsőre így irod ki nincs féreértés. Még jó hogy regényt is lehet írní a főcím alá..
2016. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

3 opciót tudok elképzelni.


1. Tervezzük a gyereket, rajta vagyunk a dolgon, együtt tesztelünk. Ekkor sehogy nem kell közölni, hisz ott van.


2. Tervezzük a gyereket, de csak annyira, hogy jöjjön ha jönni akar. Tehát nem tesztelek rögtön fél napos késéssel, nem görcsölünk rá.

Na akkor én vennék egy fehér kis cipőt, beleraknám egy dobozba és odatenném az asztalára.


3. Ha nem tervezzük és meglepi gyerek, emellett fogalmam nincs hogy reagálna..nos, akkor leültetném és megmondanám, hogy "Drágám, késik a menstruációm, tesztelni kellene.."

Tehát már eleve a késésről is tudna és nem csak arról, hogy pozitív a teszt.

Ebben az esetben biztos nem csinálnék cuki meglepi videót, stb., mert lehet nem akarja az egészet.

2016. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Ha fogalmam nincs róla, hogy akár e gyereket, pláne az adott időpontban, akkor nem jutna eszembe gyertyafény vacsora meg habostorta, hasonló hulyesegek. Egyszerűen kozolnem vele, hogy :Pisti, terhes vagyok.Te megtartanad, vagy elvetetned? Ennyi.

Ha meg tervezett, akkor: Pisti, terhes vagyok. Ennyi.

2016. máj. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!