Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti egy héten hányszor vagytok...

Ti egy héten hányszor vagytok együtt a párotokkal (terhesen)?

Figyelt kérdés

Szexre gondolok nyilván. Engem kicsit zavar, hogy eléggé lecsökkent a szex mennyisége. A terhességem előtt heti 4-6 alkalom megvolt, annyi esett jól mindkettőnknek, most viszont már 25 hetes vagyok, és eléggé kényelmetlen. Már hetente 2 max 3 alkalommal vagyunk csak együtt. Érzem a páromon is hogy ez kevés, és én is örülnék, ha több lenne, de olyan kényelmetlen minden póz, hogy inkább "elfojtom" a vágyaimat.

Ugye nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy csak nekem nem olyan jó, mint terhesség előtt? Normális, hogy így lecsökken a mennyiség?


2016. máj. 6. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
egyszer sem voltunk együtt mert nekünk ez így volt jó. megbeszéltük hogy így lesz és így is lett. Ne másokhoz viszonyíts hanem beszéld meg a pároddal ki mire vágyik. egyedüli megoldás a kommunikáció.
2016. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanannyi maradt végig, 2 naponta szeretkeztünk, szülés után 6 hetet vártunk és azóta is. Szerintem ezt mindenkinek a saját igénye dönti el. Meg nekem nem tiltotta sose a dokim.
2016. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi sem voltunk együtt egyszer sem. Nekünk így volt jó.
2016. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szules elotti napig naponta, ket naponta.

Azota- 10 honapja egyszer sem, kozolte, hogy mar nem kivan, nem vagyok no a szamara.

2016. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Előtte se volt havi 2-3 alkalomnál több és közben se. Nehéz összehozni, amikor mindenki állandóan hulla fáradt...
2016. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es ez nagyon durva :O bocsi hogy így mondom, de nagyon bunkó hozzáállása van.
2016. máj. 6. 22:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Sokkal kevesebbet voltunk,az elején még meg volt a heti 1,de nem tudtam elengedni,meg a hüvelyem is olyan lett mint a satu,fájt a páromnak,így a 32.héttől már nem szexeltünk,amit én nem is bántam,nekem ez valahogy terhesen nem ment.Szülés után 6 héttel minden vissza állt a régi kerékvágásba,pedig aggódtam,de szerencsére alaptalanul.
2016. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

En még csak a 7 hetes vagyok, nalunk egy héten egyszer volt előtte is és most is, hétköznap estére lefárad a párom.

4. Válaszoló, az egyik barátnőmeknek is ez volt a helyzet, szülés után egyszer sem volt hajlandó a férj szexelni, a baratnom 8 évig húzta, mert egyébként szerető apa volt, de aztán elvaltak.

Ennek pszichikai okai vannak, én eroltetnek egy terápiát, ha nem akar menni, nem csesznem el az életem egy ilyen férfi mellett.

Bocs az offert.

2016. máj. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

4- es vagyok,

Ugy nez ki nem maradunk egyutt, en szeretnek, de o azt mondja nem, nem megy terapiara sem. :(

2016. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mióta pozitívat teszteltem egyszer sem voltunk együtt, mert volt már egy vetélésem és féltem a babát. Az első 12 hét amúgy is rizikós bár akkor kívántam volna a szexet, sokat is álmodtam róla, de most 22 hetes vagyok és abszolút nem érdekel a szex, nem kívánom egyáltalán. De ha kívánnám se merném bevállalni, féltem a babát. Remélem szülés után helyreáll a rend.

Nektek kell megbeszélni, hogy mit és hogy csináljatok.

2016. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!