Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az elején volt vérzés,...

Akinek az elején volt vérzés, barnázás, az utána gond nélkül időre ki tudta hordani a babáját?

Figyelt kérdés

2016. máj. 30. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

én az elején barnáztam, utro segített, aztán a 16. héten bevéreztem kicsit, méhszájseb volt, szóval semmi komoly szerencsére, eddig minden rendben :)

28hkm

2016. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok minden terhességgel.

Kaptam mindig duphastont es szép lassan elmúlt.

Időre egészséges babàk születtek.

2016. máj. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak az elején, hanem középidőben is vérezgettem, a babák egészségesen, időre születtek. Én nem kaptam hormonpótlást, nekem is a méhszájamból eredt a vér. Persze a terhesség elején progi pótlás nem árt, ha vérezgetsz, mert ez lehet a progeszteron hiány tünete is. Az orvosod majd eldönti. Ne aggódj, ez nagyon általános jelenség!
2016. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Babamama89 ***** válasza:
En 5 hetesen (petezsak merete szerint, kimaradt menzi szerint 7hetes) kezdem el barnazni, 3x1 Duphastont kaptam, 3x2 Rutascorbint, 2x1 Magne B6. Csak petezsak latszott.Tobb mint 1 honapig fekudtem. Addig volt etvagyam, a Duphaston utan semmi. Alig birtam enni. A Rutascorbint doki tanacsara elhagytam. A barnas pecseteles atment sargasba kb masfel het utan. Elso uh utan 4 nappal mar latszott embriocsomo egy lapos petezsakban es egy kis ures petezsak. Ra 2 hetre csak egy ovalis petezsak korahoz kepest kicsi embrioval 6.1mm es lassu szivhanggal. 80-90kb. Ra egy hetre egy ovalis nagy petezsak 2 szikholyag, egy 2.3 mm embrio, semmi szivhang. Missed ab. Borzalmas volt ez a sok het, a folyasok, az etvagytalansag es a hormonterapia kellemetlen tunetei. Sokan vannak, akik tulveszeltek a folyast, de szerintem nincs rendben es ha egy avgy ket baba nem fejlodik jol es komplikaciokat okoz, jobb ha mihamarabbb elmennek. Nem kivanom senkinek. :(
2016. jún. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!