Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség enyhe vérzés?

Terhesség enyhe vérzés?

Figyelt kérdés
5hetes kismama vagyok az elmaradt menstruáció óta szedem orvosi javaslatra az utrogestant.tegnap voltam orvosnál mert enyhe barnás pecsételésem volt.megállapította hogy nincs bevérzés.ultrahangon 19mm-es petezsák kis szikhólyaggal látszódott méhen belül.megnyugodtam,ma viszont erősebben jelentkezett a barna pecsételés.lehet a tegnapi vizsgálattól?
2016. máj. 31. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet. nem mondta, miért vérzel? progihiány csak? vagy van pl méhszájsebed? attól is vérezhetsz.
2016. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy valószínűleg megpattant a hüvelyben egy ér vagy lehet a méhszályon.a méhszáj teljesen zárva van.van 2 gyerekem mindkettőjükkel ez volt,de a mai erősebb barnától megijedtem újra.
2016. máj. 31. 13:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza ügyeletre szerintem, az nem jó, ha erősödött.
2016. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!