Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy nem tudom...

Miért van az, hogy nem tudom mikor lakom jól, mikor kell abbahagyni az evést vagy mikor eszem keveset?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék ezen változtatni?

2016. máj. 8. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor szoktad abbahagyni az evést? Mennyit eszel?

Van,hogy túleszed magad?

Egyebkent ez engem is erdekelne,szoktam latni,hogy valakinek elég 3falatnyi a kajából és abba is hagyja. Na,én sajnos nem tudok ilyen kis adagokat enni egyszerre. Ugyhogy probalom hamarabb abbahagyni az evést,úgy érzem még szivesen ennék,de leállitom magam,persze ez nem mindig Sikerül

2016. máj. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát az étel minőségétől is függ, a kedvenc tésztaételemből általában én is addig eszem, amíg van :) Ezért érdemes számolgatni, hogy mennyit "kell" megenned, annyit tenni a tányérra és lehetőség szerint elfogyasztani.
2016. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Soha nem eszem túl magam. Soha nincs olyan érzèsem h felallok az asztaltól és "majd kidurranok" . Inkább amiatt aggodom h túl keveset eszem. Nem tudom, hogy mennyi az a min. étel amit meg kéne ennem. :/ És h mikor kell abbahagyni az evést.
2016. máj. 11. 17:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Kettes! Hogy érted a számolgatást? Kalóriákat úgy nagyon kb. már próbáltam számolni, de mindig beleõrültem, hogy "jaaj mi van ha alábecsültem ennék a kajának a kalóriaértékét, mi van ha erre meg sokat szamoltam? Ehetek-e még egy almát? Belefér-e a kalória keretbe? Éhes vagyok vagy csak rosszul érzem?" Szóval ezek járnak a fejemben.
2016. máj. 11. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!