Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányingeres kismamák, hogy...

Hányingeres kismamák, hogy oldjátok meg a főzést-evést?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem főzök, mert szerencsére megtehetem. De már nem sokáig, Anyum megy haza tőlünk. Ami irritál arra nem nézek rá vagy ha valaki eszi eltakarom magam elől. Olyan vagyok mint a strucc. Mert sajnos előfordult, hogy leültünk reggelizni és a sütemény dobozostul ott kellette magát. Hát nekem sem és a rókának sem kellett több...többieknek meg jó reggelit!
2010. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó neked! Nálunk az van, hogy a párom próbál segíteni, de nem tud főzni, én meg a fővő kaja szagától meg általában minden kajától rosszul vagyok. Ezért az van, hogy én fekszem a szobában, zárt ajtók mögött, ő meg 3 percenknt bejön kérdezni... Amúgy egyedül olyat bírok enni, amiben nincs hús, tejtermék, nem zsíros, és nem leveses. Pl krumpli, kenyér, búzapufi... Közben majd éhen halok.
2010. ápr. 11. 13:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is ebben a helyzetben vagyok, és úgy oldom meg hogy rendelek, vagy lemegyek valami menüt enni ami nem annyira drága és kívánom is. Egész nap hányingerem van, és a konyhába be sem megyek. Kitartást:)

2010. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy vagy? Anyu azóta hazament. Simán hányok -még mindíg- mindentől ami nem úgy néz ki, nem olyan szaga van mint ami az agyamból kipattan.

De már érzem a mozgását a kicsikémnek. Nagyon ficánka. Pocak meg nő. Hihetetlen pénzt költöttem már el kajára, mert még mindíg nem megy a főzés itthon.

2010. máj. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kicsit még hányingerem van, de főleg válogatok, nagyon. Gyümölcs, zöldség szerencsére csúszik, a húsokkal vagyok bajban... Lassan 13 hetes leszek.


Hányadik héten mozdult meg a babád?? Gratulálok hozzá!!!

2010. máj. 15. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:

A 17. hétben vagyok és múlthéten éreztem először mikor hirtelen a bal oldalamra feküdtem és hihetetlen tempóban tépett a jobb oldalra szegény nehogy kinyomjam belőle a szuszt.

Én mondtam a dokinak, hogy nem tudok húst enni és kívánom a kólát. Azt mondta, akkor egyek amit kívánok és igyam meg azt a hülye kólát de ne tegyem szokássá. Na, hát megittam múlthéten egyet és azt hiszem be is fejeztem.

A húst nem tudom megemészteni vagy csak nagyon lassan.

Dinnyét eszek dinnyével. Paradicsomot, 4 sajtos kenyeret humusszal, iszom literszámra a kefírt és a levesek mennek. Krumpli és a jól kisütött bacon. Brokkoli...igazából mindegy csak ne hús legyen a bacon-t kivéve. Szerdán van megint randim a dokival a kórházban mert valószínű kapok időpontot az AFP-re. Elmúltam 35 a francba...Másfél hete voltunk az első uh-n. Bőgtem, olyan kis édes volt és fürge.

De ez a hányás már múlhatna.

2010. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!