Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez igy megy majd a védőnővel?

Ez igy megy majd a védőnővel?

Figyelt kérdés

Ahol szülni fogok, az innen 300km re van uh ra es vizsgálatokra oda járunk majd, ami itt elvégezhető annak eredményeit postázzuk miután a házi orvosom átnézte Néha csak visszük magunkkal Utolsó 5 hétben fel költözünk oda, császárom lesz a kérdés az, amit meg nem beszéltünk meg az orvosokkal, hogy a védőnő hoz járhatok itt ahol lakom? O jön családlátogatásra is? Gondolom nem 300km el arrébb kell mennem védőnőhoz es nem is onnan jönnek majd családot látogatni ?!

Az magánügy miert fogok ilyen távol szülni semmi extra , nem számít bele a történetbe !

Most teszteltem pozitivat , 3het múlva van az elso időpont ( ha addig kibirom h ne menjek el)


2016. jún. 3. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahol laksz, területileg ahhoz a védőnőhöz tartozol.
2016. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Trollkodni fogok, de a gyerek egyetemi szakja már megvan? :D Kicsit poénos volt így elolvasni ezeket a kőkemény terveket. (Bár biztos van alapja, te tudod.)
2016. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Elso nagyon köszönöm anyukám is igy mondta !

2. Ha ennyi trollkodsz akkor mert nem mész a humor kategóriához ??? Ott le ne a helyed, es nem amúgy nem tervezünk el soha ennyire semmit csak oda fogunk költözni de a méhészetunk miatt egyenlőre necces minden ... Bocsánat h nem avattalak be szegénykém ...

2016. jún. 3. 15:09
 4/14 Bella169 ***** válasza:
100%

Azon lakhely szerinti területi védőnőhöz tartozol, ahol életvitelszerűen élsz.

Ha csak a szülés elötti hetekre költözöl 300km-rrel arrébb de a babát már ide hozzátok majd haza ahol most laktok, akkor a mostani lakhelyed szerinti területi védőnő fog hozzád kijárni. Hozzá tartozol.

Ha a költözés végleges. Tehát szülés után is ott maradtok ahol a szülsz, akkor a költözésig a mostani lakhely szerintihez kell járnod, költözés után, pedig az új lakhely szerintihez.

2016. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Miért ne lehetne tudni, az ember hova költözik és mikor? A védőnőd mindig az, ahol laksz. Ha költözöl, más lesz a védőnőd.


Egyébként szerintem gazdasági informatika szakra írassátok, arra mindig van kereslet.:D

2016. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A helyi védőnőhöz kell járni.

Egyébként a hölgy mohacsi, de nem akar ott szülni, mert mindenki szörnyűségeket mesélt a közeli összes szülészetről, ezért a szülés előtti öt hétre felköltöznek Dunakeszire. Ezt is meg tudják oldani, mert méhészetük van, azt majd addig átveszi más. A probléma az lehet, ha előbb beindul a szülés (10-ből egy újszülött koraszülött, így ennek 10% az eselye), vagy ha valamiért be kell feküdni a kórházba élőbb, ami sajnos szinten nem ritka és ezt a magánklinikák nem vállaljak. Az már csak az énsszemélyes véleményem, hogy friss császáros sebbel és egy pár napos újszülöttel és a fél házzal nem utaznék szülés után 300 km-t...

2016. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csátaljai lakosok. Es azert meheszetet atadni nem kis dolog mehek kontener es kaptarak 10.0000 felett vannak..boven.. csak a kontener 5millio..nem adom akarkinek , ha megtalaljuk ki vegye at annak is fizetnunk kell szoval muszaj megterveznuk. Nekem sem tetszik , mert kozben talaltam kozelebb maganklinikat. De parom mar inezkedett.. en sem talalom jonak ezt igy de muszaj , persze lehet poenkodni.. viccelodni. TrollkodnI, gyerekesnek es sekelyesnek lenni, de szerencsere lepereg rolam. Nem hiaba tartok ott ahol, es egyedul kezdtem nem pasi meg apuci rakta alam..HA MAR ENNYIRE teljesen massal vagytok elfoglalva.mint, hogy tovabb lapoznatok, meg ennyI alapjan itelkezzetek... eleg erdekes.. de szerintem mindenki van mit sepregessen a háza tájèkán!
2016. jún. 3. 17:40
 8/14 A kérdező kommentje:
4es, koszonom a normalis valaszt! Csak szulni megyek oda, itt fogunk tovabbra is laknI.:)
2016. jún. 3. 17:41
 9/14 A kérdező kommentje:

Hatos, amugy nagyon okos vagy, hetek ota irtam ki kerdest amit te FEJBOL tudsz...beteges, h egyesek itt elnek..

Ne nezz mar hulyenek...utana nem fogok hazjonni, maradunk Dunakeszin..de komolyan ennyire erdekel titeket h kotekedjeek?

2016. jún. 3. 17:43
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is 250 kmre szültem onnan ahol lakom. Itt ( ahol lakom) jártam védőnőhöz dokihoz minden vizsgálatra. 4 héttel hamarabban költöztem haza, akkor a védőnő kijelentett a rendszerből, és az ottani pedig felvett. 3 hetet voltam még otthon szülés után, addig 2szer kijött a babához, egyszer pedig előtte. Aztán hazajöttünk és az itteni visszavett a rendszerbe, majd jött 1 hónapig hetente. Nem olvastam a válszokat, de nekem ahol szültem ott van az állandó lakcímem, itt pedig a tartózkodási :)
2016. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!