Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez igy megy majd a védőnővel?

Ez igy megy majd a védőnővel?

Figyelt kérdés

Ahol szülni fogok, az innen 300km re van uh ra es vizsgálatokra oda járunk majd, ami itt elvégezhető annak eredményeit postázzuk miután a házi orvosom átnézte Néha csak visszük magunkkal Utolsó 5 hétben fel költözünk oda, császárom lesz a kérdés az, amit meg nem beszéltünk meg az orvosokkal, hogy a védőnő hoz járhatok itt ahol lakom? O jön családlátogatásra is? Gondolom nem 300km el arrébb kell mennem védőnőhoz es nem is onnan jönnek majd családot látogatni ?!

Az magánügy miert fogok ilyen távol szülni semmi extra , nem számít bele a történetbe !

Most teszteltem pozitivat , 3het múlva van az elso időpont ( ha addig kibirom h ne menjek el)


2016. jún. 3. 15:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem is baj hogy nem olvastad szinte az összes trollkodik ..:/

Nagyon köszönöm a válaszod , sokat segítettél vele , halas vagyok :)

2016. jún. 3. 21:57
 12/14 A kérdező kommentje:
Itt maganorvosom van hozza akkor járhatok vizsgálatokra es magánklinikan ahol császárom lesz ugye oda kell mennem akkor az utolsó hetekben vizsgálatokra ?
2016. jún. 3. 21:58
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi akkor vettünk házat az agglomerációban, amikor 6 hetes terhes voltam, vagyis akkor csak megkötöttük a szerződést, 4 hónap múlva költöztünk. Az első tanácsadástól kezdve ide jártam védőnőhöz, pedig Bpesten éltem albérletben. Megbeszéltük hogy kicsit később kezdek el járni hozzá, és a családlátogatást is majd akkor ejtjük meg, ha beköltöztünk. Én jobbnak láttam így, mert úgy is őhozzá jutok végül. Csak a havi tanácsadás miatt ide kellett mindig jönnöm munkaidőben, az mondjuk nem volt jó, de te lehet az időpontokat össze tudod hangolni az orvosi vizsgálatokkal.
2016. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Remelem hogy össze tudjuk majd hangolni nagyon is jo lenne

Remelem második alkalommal egyszerűbb lesz ...

2016. jún. 4. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!