Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudtatok, hogy jol van...

Honnan tudtatok, hogy jol van a baba?

Figyelt kérdés

16.hettol,ameddig nem mentetek el uh-ra,vagy ezt megerzi az anya?

Elso baba,teljesen jol vagyok,a babaval sincs problema eddig,rendesen fejlodik.

De annyit olvasni mindenhol ilyenekrol,hogy kezdek en is neha panikolni.

Hogy jol van-e bent a baba,vagy hogy normalisan fejlodik.

Tudom eleg hulye kerdes es nyugodjak meg,elvezem a terhessegem minden percet,csak neha ez van bennem,lehet mert elso baba?



2016. jún. 4. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki csak reméli és bízik benne, hogy jól van a pocaklakó, és ha a doki is megerősít ebben, akkor meg is nyugszunk, hogy jól gondoltuk, jöhet a következő uh-ra várás. :)


Szívhang figyelőt vehetsz, ha jól esik, megnyugtat meghallgatni.


Én pl. 2 hete masszívan köhögök, antibiotikumot is írtak fel, 30 hetes vagyok. Most hetente volt vizsgálat, mindig mondja h rendben van, mozog is érzem, meg h hozzá nem jut el, de azért aggódok. Előtte nem zavart,hogy nem kaptam visszajelzést. Most doki mellett is félek, hogy ez ne okozzon gondot.


De a legjobbakban bízom azért.


Élvezd a kismamaságot, és rendben lesz minden. :)

2016. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek ilyen típusú megérzéseim, soha nem is voltak, így erre nem hagyatkozhattam. Én havonta jártam uh-ra (a dokim protokollja ez volt), és így nyugodt voltam a két vizsgálat között mindig. De nekem annyira megterhelt volt az előéletem (vetélés, injekciózás, vérzések, amniocentézis), hogy a 18. hétre mi feladtuk a küzdelmet az elemekkel és csak sodródtunk az árral.:)
2016. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyámnak 8 hónapos terhesen volt terhespatológiai vizsgája, tehát hetekig egy könyvet magolt, amiben az ÖSSZES lehetséges negatív kimenetel benne volt. Magzati károsodások, vetélés, koraszülés, szülés előtti-alatti komplikációk, stb, jó vastag könyv.


Mondta, hogy a vizsgára készülve el se tudta képzelni, hogyan születhet egyáltalán egészséges gyerek, amikor ennyiféle probléma alakulhat ki. Aztán csak megszülettem egészségesen.

2016. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mono144 ***** válasza:
Szia, én is szívhangfigyelővel hallgatom meg tényleg csak egy pillanatra ha nem vagyok nyugodt. Most nekem is mondhatni egy hete nagyon elbújt, és nem igazán érzem. Pedig nekem ez a 2. terhességem, így én már két hete kezdtem érezni őt. Most meg semmi, így megnyugtatásul meghallgatom a kis szívverését. Sőt én a szívverését is meg szoktam számolni, abból is kiderül hogy minden oké-e? Boldog babavárást! 16+5 hkm
2016. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!