Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex után pici vérzés?

Szex után pici vérzés?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok, együttlét után pici élénk piros vér jött, rózsaszínesre színeződött a távozó váladék, illetve a papíron egy 1-1,5 cm átmérőjű vérfolt.

Azóta semmi.

Írtam az orvosomnak, ha azt mondja, nézzük meg, akkor persze megyek, de nem szeretnék feleslegesen ügyeletre rohanni, főleg, hogy lehet csak a hüvely sérült meg picit és nem a méhszáj.

Volt ilyen másnak is?



2016. jún. 4. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért szerintem jobb félni mint megijedni alapon jobban jársz, ha megnézeted magatokat.
2016. jún. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22 hetesen volt ez velem, azonnal bementünk a dokimhoz (kórházba), nem a méhből jött, hanem a hüvelyfalamat felmarta a sperma, 3 nap múlva volt kontroll, addig nem voltunk együtt, de mivel minden oké volt, a dokim szabad utat engedett.
2016. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem a lepényből levált egy kis darab, be is fektettek azonnal...

másodikkal méhszájam vérezgetett, szextől függetlenül, a 14. héttől

2016. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Válaszolt az orvosom is, és előtte még a szülésznővel is beszéltem, ő azt mondta, ennyi belefér, és az orvos is azt mondta, hogy nem kell tenni semmit.

A férjem egyébként mondta, hogy "szűknek" érez, de érdekes módon nekem nem fát semmi, a méhszájat meg biztosan nem is érintette, olyan pózban csináltuk...

Azért köszönöm Nektek, így én megnyugodtam.

Csak furcsa volt, mert eddig egy terhességem alatt sem volt soha semmilyen vérzés.

2016. jún. 4. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!