Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemsokára babát tervezünk,...

Nemsokára babát tervezünk, sokszor gondolkozom, fájni fog ha mozog, "rúg " stb?!

Figyelt kérdés
Es a vizsgálatok nem kellemetlenek ?
2016. jún. 4. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A vizsgálatok nem, mert vagy olyan, mint egy átlagos nőgyógyászati vizsgálat, vagy a hasadon tologatnak egy UH fejet.


A rúgások a végefelé elég kellemetlenek tudnak lenni. Előny, ha magas vagy, akkor több helye van függőlegesen.

2016. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,akkor várni fogod hogy rúgjon már. Aztán meg azon aggódsz ma miért rúg kevesebbet.

Ne gondolkozz meg ezeken. Fölösleges, mikor benne van az ember akkor mindent másképp lát.

Nem a vizsgálat fáj hanem a szülés 

Én mindig vártam a vizsgálatot hogy tudjam minden rendben van és lássam uh-on.

2016. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha a rúgás lesz a legnagyobb problémád terhesen, akkor nagyon boldog lehetsz, annál sokkal nehezebb dolgok is történhetnek.


Én ilyenekkel a hátam mögött (sőt épp a hátamon) is azt mondom, hogy NAGYON MEGÉRI minden nehézséggel együtt, az ember többször is belevág, mert az "eredmény" magáért beszél.

:)

2016. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Nekem eddig sosem fájt, ha mozog, max. kellemetlen volt kicsit. Hullámzik a hasam, nehezen kapok levegőt, meg néha disco van odabent, amikor aludnék, de ha meg nem érzem mozogni, akkor aggódom. :) 34 hkm
2016. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
sokszor ugy ereztem mintha valamelyik belso szervemet a labaval a bordamnak nyomna es hirtelen lecsuszik a laba. na az eleg uhhhh erzes de nem mondanam fajdalmasnak. en alacsny vayok de azert sosem ereztrm nagyon kellemetlennek a rugasokat. vizsgalat nem faj.
2016. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, lehet nagyon fájdalmas is a mocorgás, de nyilván a szüléshez képest semmi, de azért az utolsó trimeszterben már elég sokszor kívántam, hogy legyen már ennek vége.

Itt egy kapcsolódó kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2016. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem okozott fájdalmat a baba, imádtam a mocorgását az utolsó pillanatig, abból tudtam, hogy jól van. Nem tudom, mitől függ ez, talán azért nem volt kellemetlen nekem, mert ő nem volt nagy baba, 49 centivel született, picivel 3 kiló alatti súllyal.
2016. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A vizsgálatok nekem nem voltak kellemetlenek, a vérvételek sem (az új protokoll szerint csak akkor nyúlnak be, ha panasz van). Amikor rúgott, az nem fájt nekem, de amikor a kezeivel ütötte a hólyagomat. Hát, ha azt mondom, hogy ki akartam nyomni a szememet, akkor nem túlzok. Borzalmas utolsó hónapom volt sajnos. De én alacsony vagyok és vékony (utóbbi csak voltam:D), a baba meg hatalmas volt.


Császármetszésem volt, utána 3 nap nem volt méznyalás, de utána már minden rendben volt.

2016. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azzá mindenkit mennyi válasz holnap részletesen válaszolok a zöld kezek mentek addig is :)
2016. jún. 4. 23:55
 10/13 A kérdező kommentje:
Az elso két szó sztornó !!:) bocsi telefon ...:)
2016. jún. 4. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!