Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire saccoljátok a végét?

Mennyire saccoljátok a végét?

Figyelt kérdés

Hello,


22 hetes vagyok, 50 kg-val kezdtem a terhessèget most vagyok 55,5 kg.. Sok? Mikor jön fel a legtôbb?


Amùgy csak a hasam nött meg talàn a fenekem (de annak orulok) :) de hàtulrol nem làtszik a terhessèg meg S-ses ruhàim vannak..vèkony vagyok mèg igyis viszont sose voltam eddig 55 kg :D


2016. jún. 5. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
72 kg.
2016. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a második terhességemmel volt extrém.

A 16. hétre 47 kg-ra lefogytam a hányások miatt (amúgy 50 körüli volt a súlyom), és 68 kg-al mentem szülni.

Heti egy kiló jött fel, nagyon megterhelő volt az ízületeimnek.

De nem voltam én sem túl sok. A baba 1 éves korában megint 48 voltam, pedig nem fogyóztam, csak szoptattam.

2016. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
250-nél lekorlátoz az automatika.
2016. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyéni, nekem a végén indult be, amikor már minden könyv azt mondja, hogy már nem hízik a kismama... :D Nem vizesedtem egyáltalán, csak szülés, után, nem a víz miatt volt ez, 100%. Egyébként nem híztam sokat, olyan 9-10 kilót, igaz, én 72-vel kezdtem, nem vékonyan. Végig metformint szedtem, és tartottam a CH diétát, nyilván ez is befolyásolta nálam. :)
2016. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez annyira egyeni, hogy nincs ertelme tippelni. Nagyreszt attol is fugg, hogy a te etvagyad hogyan alakul.

En vekony vagyok, volt olyan terhessegem, hogy sokat hiztam, de akkor ettem is joval tobbet, mint szoktam.

A masik alkalommal meg teljesen "normalis" volt az etvagyam, azaz a megszokott.

A 20. hetig hiztam 1,5 kilot, utana atlagosan heti fel kilot, nagyjabol egyenletesen. 11 kg jott fel osszesen. Utobbira mondom azt, hogy annyit hiztam, amennyi a terhesseg miatt valoban indokolt volt.

Szoval ez alapjan lehet hogy megallsz 13-14 kilonal, de ha valtozik az etvagyad, vagy kevesebbet mozogsz a vegen, akkor tobb is lehet.

De az is lehet, hogy az utolso hetekben alig birsz majd enni (elofordul gyakran a baba merete miatt) es akkor mar nem jon fel szinte semmi.

2016. jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!