Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematoma felszívódás jele?

Hematoma felszívódás jele?

Figyelt kérdés
Április 22_ én menstruáltam utoljára. Május 26_án teszteltem 20 as erösségü teszttel pozitívat. Mivel barnázgattam egy hét múlva elmentem ddokihoz. Petezsák 6 mm benne szikhoéyag. Felette azonban 14x 1,5 mm hematoma. Azt mondta fekvés és két hárim hét mulva kontroll. Progeszteron potlásra irt gyógyszert. Azota nem barnázok. Ez jó jel?
2016. jún. 6. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp jó jel. Kaptál hormonpótlást, pihensz. Igazából amit tudtál megtettél de én úgy gondolom nem lesz baj. Sokan barnáznak, nekem görcsök és vérzés volt, meg persze haematoma és teljes placenta previa. Gyakorlatilag a méhszájon tapadt meg. Végül egy héttel túl is hordtam. Minden rendben lesz ne aggódj!
2016. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Remélem minden rendben lesz. Végre egy pozitív tapasztalat! :-)
2016. jún. 6. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!