Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4hetes pár naposan kinek...

4hetes pár naposan kinek mekkora volt a petezsákja? Többi lent!

Figyelt kérdés

csütörtökön csináltam egy pozitív tesztet de pénteken délelőt barnázgattam.hívtam a dokit!csinált egy hüvelyi uh-t mondta a méhnyakhártya 14mm de nem lát semmit menjek el bHCG vérvételre.Tegnap kész lett az eredmény 576mIU volt a vérvétel eredménye. és 4mm petezsákot is látott már.Szerintetek nem pici a petezsák ???

utolsó menszim első napja május 6.-a (30naposak a ciklusaim)


2016. jún. 8. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális. Az is jó, hogy egyeltalán ár látni lehet, sok esetben csak az 5. héttől látható, addig max a felritkulás a nyálkahártyában.

A hcg szint is nagyon jó. Gratulálok!

Ne aggódj! Örülj! :)

2016. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok !


Én is ennyi idős vagyok 4 hetes és 3 napos. Épp hogy csak pozitiv tesztem van.

Nekem is volt 2 napig enyhe barnázásom, de csak pisilésnél vettem észre.


Azóta csak erősödtek a tesztjeim és most már émelygek is.


Én csak kb 2 hét múlvára tervezem a dokit, ha minden jól megy. és nem lesz gond. Akkor már egyértelműen kiadja a papírt amin rajta vagy hogy élő terhesség (ha már lesz szívhang persze )


A 14 miliméter szerintem jó érték. A Hcg szinted is megfelelő a 4 hetes terhességnek.


Ne aggódj, gondolom vissza rendelt a doki 2 hét múlvára, hiszen akkor már lesz szívhang is .

2016. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4 hetesen 1300mIU a hcg-m, 4+4 hetesen 8 mm petezsak es 2vagy 3 mm szikholyag volt lathato uh-n. Par nappal hamarabb foganhatott mert 4-5 nappal mensi elott mar pozi volt a teszt.
2016. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!