Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen bőrkiütés lehet? 2...

Milyen bőrkiütés lehet? 2 hónapos kismama vagyok.

Figyelt kérdés

LINK:

[link]



Van egy kislányom is már vele nem jött ki ilyen az arcomon terhesség során.

2 hónapos vagyok.

Reggel felkeltem és kicsit megrémülten mivel még ilyen sose volt velem..

Nagyon szépen köszönöm a kedves értelmes válaszokat. :)



2016. jún. 9. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ettél esetleg valamit,amit másképp dolgoz most fel a szervezeted és allergén lehet? pl eper...

Nekem pl a laktózérzékenységem múlt el a babavárás alatt, kb mindenkinek hihetetlen módon. Lehet, hogy valamit nem bír most a tested.

2016. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Régóta nem ettem tojást, de tegnap igen spenóttal.. én is arra gondoltam hogy a tojás miatt lehet talán. :)

Remélem csak a tojás az oka..nem is eszek akkor többé tojást :)

2016. jún. 9. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen minden nyáron az arcom, pár éve jött elő, lehet a kismamaság miatt meggyengült az immunrendszered és azért. Én az első erősebb napfényre vagyok allergiás, ugyan ilyen kis pöttyeim vannak. Annyi különbséggel, hogy idén, mikor kismama voltam, viszkettek. Nekem is így az arcom, valamint a mellkasom szokott pöttyös lenni.
2016. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!