Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok? Ma...

Szerintetek terhes vagyok? Ma reggel csináltam egy tesztet amin megjelent az a bizonyos második csíkocska igaz nem olyan erőteljes színe van. A hasam görcsölget mintha meg akarna jönni és a mellem is feszül. Múlthónapban 7 én volt meg.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 10:22
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
De kedvesek vagytok hogy visszajöttetek!Na tegnap hogy voltam a dokinál,hát kaptam egy ultrahangos képecskét,a doki szerint a petezsák látszódik,ma reggel voltam laborban hétfőn lesz meg az eredmény ami már biztos lesz.Két hét múlva kell vissza mennem a dokihoz,és mondta hogy akkor megnézzük megint,nagyon szeretem ezt a dokit írtó rendes.Mégegyszer köszi mindannyiótoknak az együtt érzést!!!:)
2010. ápr. 14. 09:58
 22/37 A kérdező kommentje:
Ja és az lemaradt hogy 5 miliméteres a kis lakó.:)
2010. ápr. 14. 10:00
 23/37 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :-)
2010. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Gratula!
2010. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK!!!!! BOLDOG BABAVÁRÁST!!!!!
2010. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm mindenkinek a jókívánságait!!:):)
2010. ápr. 14. 14:24
 27/37 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ,hát akkor Gratulálok!akkor kb.6-7hetes a Mütyür!legalább is amikor én megtudtam,h babás vagyok akkor ennyi idös volt ekkora mérettel!párod örül?
2010. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Sajnos van egy szomorú hírem lányok!:(Tegnap elmentem a laboreredményért és negatív lett a "menotest" eredménye,a doki azt mondta várjunk még úgyis mennem kell vissza két hét múlva.Lehet nincs is baba:(:(:(

Pedig a teszt még mindig halványan mutatja.

2010. ápr. 16. 16:26
 29/37 A kérdező kommentje:
Képzeljétek!Ma reggel csináltam egy újabb tesztet és tényleg sokkal erősebb lett a csík ahogy mondtátok,valószínű korai volt a labor vizsgálat,vagy nem tudom.
2010. ápr. 24. 14:22
 30/37 anonim ***** válasza:
szerintem ott van az a baby!valami tuti,h rosszul sikerált a laborosvizsgálatnál!ha a teszt pozitív akkor nagyobb az esély,h baba van csak még picinyke!írj amint tudsz,h miújság
2010. ápr. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!