Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok? Ma...

Szerintetek terhes vagyok? Ma reggel csináltam egy tesztet amin megjelent az a bizonyos második csíkocska igaz nem olyan erőteljes színe van. A hasam görcsölget mintha meg akarna jönni és a mellem is feszül. Múlthónapban 7 én volt meg.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 10:22
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy baba van! A halvány csík is csík! Bár valószínű, hogy a doki még tényleg nem lát, érez semmit, de ettől ne kenődj el, még nagyon kicsi az a bébi! Gratulálok én is! :))
2010. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány volt a csík. Most a kis csíkküldő 31 hetes:)))))) Gratulálok!!
2010. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

szia.szívből gratulálok.ez bizony baba.:))


34+5 hetes km

2010. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Szia , Gratulálok.

Nekem március 2-án volt meg utoljára a mensim. márc.31-én este + lett a tesztem , de nagyon halvány. majd reggel megint megcsináltam szintén ugyanolyan halvány volt , aztán elkezdett erősődni, és április 3-án már egyszerre jelent meg a két csíkom.(nemvárt utáni napon)

Felhívtama nőgyógyászt, és mondta hogy ráérek menni ha nincs gondom , így én 7 hetesen megyek 20-án , és akkor csinálnak áll citologiát is.Én is izgultam a kis görcsöktől ami most már fel sem tűnik, kis szurkálásokat érzek, de ennyi ez áll. természetes.

Vigyázz magadra majd írj hogy mi volt az orvosnál.

Ne félj, ha visszahív nekem azt mondta a doki azért menjek inkább később , mert akkor már mindent lát, még szívhangot is.:))

2010. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
szorítok neked nagyon!! kíváncsian várom az eredményt!!!
2010. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Szia nekem a 26. napon neg lett 28 napos ciklus mellett, a 33 napon meg már hüvelyi uh-n is látszott 3 mm-s volt:) drukkolok irj majd

32

2010. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is márc. 7.-én volt meg utoljára, én is már vasárnap pozitívat teszteltem. nekem semmi tünetem nincs. szerintem lehet még kicsit korai orvoshoz menned, én csak jövő héten megyek, addig is szedek folsavat és magzatvédőt.

azért csak 6 hetesen megyek, mert az első babámmal már 5 hetesen mentem és még csak petezsák volt és nem volt szívhang és legközelebb 12 hetesen hívott vissza. szóval most egyből el akarom csípni a szívhangot is. Ja és az első babámmal nekem is volt megjön érzésem, meg mellfeszülés.

2010. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
elöször is Gratula mindenkinek!nagyon boldog babavárást nektek!írj akkor holnap,h mit mondott a doki,várom nagyon:-)))8hós baba anyuja
2010. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Szia mit mondott a doki?

32

2010. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
na?mi volt a dokinál?8hós baba anyuja
2010. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!