Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NAGYON FONTOS! Igy kb mennyi...

NAGYON FONTOS! Igy kb mennyi lehet az eselye a teerbeesesnek? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Menstruaciom vege utan 3 nappal(kedden mult el, a dolog penteken tortent.igaz hogy ilyenkor kisebb a teherbeeses eselye?)A baratommal pettingeltunk.Meg mindketten szuzek voltunk akkor.

Mondta hogy probaljuk ki milyen lehet ha nem az ujjat teszi be.

Nem volt ovszerunk mivel nem is nagyon terveztuk ezt a dolgot, viszont mielott berakta volna (min.) fel oraval elotte elelvezett.Termeszetesen megtorolte, aztan "elcsomagolta".Betette, nem nagyon mozogtunk csak magara az erzesre voltunk kivancsiak.(elovaladek nem jott amig bennem volt)

Kb 1,5-2 oraval kesobb ugyan ez, elovaladek nelkul, csak utana elvezett el mert leszoptam.

Nagyon fiatalok vagyunk meg egy gyerekhez, es tudom hogy felelotlenek voltunk mert hogy ez nem jatek, de kb hetfo ota rosszul vagyok, nagyobb etvagy, neha emelygek vagy enyhe hanyingerem van, esetleg alahsi fajdalmak/gorcsok, de az is lehet hogy ezek csak a stressz miatt vannak, vagy bebeszelem magamnak😳

Mennyi lehet az eselye a teherbeesesemnek, es ha megis megtortent a baj hogyan kozoljem anyukammal?

A gyekerek semmikepp sem tarthatnank meg, tul fiatalok es felelotlenek vagyunk...

Amint tudok veszek majd terhessegi tesztet, ezek arban kb mennyik, es melyik fajtat erdemes venni?

Nagyon halas lennek a valaszoloknak, termeszetesen ha hasznos folgot mondanak

Helyesirasi hibak miatt elnezest, es tovabbi szep estet mindenkinek



2016. jún. 9. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Előváladékot nem tudhatod, hogy ment-e.

Ha szexelsz, akkor van esély a terhességre.

A tüneteidet tuti bebeszéled magadnak, amennyiben múlt hét péntekről van szó.

Vegyél majd tesztet.

És máskor óvatosabban és csak gumival!

2016. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

tényleg most vesztetted el a szüzességed, tök tapasztalatlan vagy, de te tudod, hogy nem jött előváladék? mégis honnan? amúgy elárulom, hogy ha áll a fütyköse akkor előváladék is van...


és nem igaz, hogy kisebb "ilyenkor" az esélye, pont ilyenkor van... középidőben van peteérés, akkor lehet teherbe esni. mondjuk 5 napig menstruáltál, aztán még 3 nap, plusz ha hozzáadjuk, hogy 3-5 napig is életképesek a kiskatonák... pont kijön a peteérésed.

arról nem is beszélve, hogy hiába törli meg a péniszét miután elmegy, a húgycsőben marad spermium, ami azután az előváladékkal kijön (ami jön, ne aggódj!)


tehát így kicsi lenne az esélye a teherbeesésnek, de ti megtettetek mindent, hogy nagyon nagyra növeljétek az esélyét! a helyedben nem lennék most nyugodt!

mondjuk ennyi erővel akár szeretkezhettetek is volna, mégis csak jobb lenne úgy emlékezni a szüzességed elvesztésére, nem?

2016. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Koszonom mindket valaszadonak

Viszont a 2-es valaszolonak annyit hogy a menzeszem kedden-szerdan mult el, az eset tortent penteken.Ahogy levettem a mondandodbol szerintem te ugy ertetted hogy penteken jott meg(ha nem igy gondoltad akkor elnezest)

Es meg annyit hogy a tesztbol milyen markajut erdemes venni, es koruelul mennyibe kerulhet?

2016. jún. 9. 22:00
 4/17 anonim ***** válasza:

" Kb 1,5-2 oraval kesobb ugyan ez, elovaladek nelkul, csak utana elvezett el mert leszoptam"


Nah,akkor te maradj csak a szopásnál,mindenki jobban jár így!

2016. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

2 vagyok. pontosan értettem.

a ciklusod első napja a menstruációd első napja. nem írtad, hogy mikor jött meg neked, de amikor elmúlt, az már a ciklusod valahányadik napja. ha 5 napig volt meg akkor 5. nap+3, az már 8. ekkor voltatok együtt. a spermiumok lány baba esetén 5 napig is életképesek lehetnek, tehát ha a ciklusod 13. napján volt a peteérésed, akkor ebből a kalandból akár teherbe is eshettél. mert hogy a peteérés az a ciklus közepén szokott lenni, menstruáció első napjától 14. nap körül...

2016. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ha megis megtortent a baj mennyi teszt es varakozas utan kene kozolnom anyukammal...?

Amugy 2-es koszi a valaszt...bar nem elrg megnyugtato...😪

2016. jún. 9. 22:14
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem 99% h nem lettel terhes. De hasznaljatok ovszert az kicsit biztosabb..
2016. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Remelem neked van igazad, 7-es😪😪
2016. jún. 9. 22:21
 9/17 anonim ***** válasza:

2-nál X-epil, elsőnél valami zöld dobozos-smileys one step tesztet csináltam, az utóbbi 1000ft, az első 5-600. 17 és 23 nappal az aktusok utàn teszteltem csak, egyből pozitívak lettek.

Tapasztalatból írom hogy marhàra mindegy hogy mikor kerül beléd az 'anyag', bármikor teherbe lehet esni! (Első babàm egy jó kis spontàn peteéréssel sikerült a várt menstruàció előtti napokban)

Van rà esély de azért annyira nem sok, ha nem akarsz gyereket meg ne szórakozz ilyenekkel!! A kezedet sem teszed a tűzbe ha nem akarod megégetni!

2016. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9-es neked voltak fura tuneteid mielott a teszteket probaltad volna?

Gorcsok, fajdalmak, hasfeszules vagy barmi mas?

2016. jún. 9. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!