Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Acetonos vizelet mitől lehet,...

Acetonos vizelet mitől lehet, ha a cukorterhelés nagyon is jó lett?

Figyelt kérdés

múltkor egy keresztes, most 2 keresztes lesz, pedig igyekszem odafigyelni a folyadékfogyasztásra.

súlyom az elmúlt egy hónapban nem változott.

az eddigi kérdésekben olyan hozzászólásokat olvastam, hogy cukorbetegség miatt. de nekem a cukorterhelés nagyon jó lett, 0,4-et emelkedett csak az érték.


2016. jún. 10. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt.

Ha nem jelenik meg cukor akkor nem attól van hanem lehet kevesebbet ittál .Gyakori jelenség .Nekem is ezt mondtàk azért vagyok ilyen okos:)

Azóta nem volt gondom.

2016. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pedig én az egy keresztes után elkezdtem odafigyelni az ivásra, meg is lepődtem, hogy még rosszabb lett az eredmény... :/
2016. jún. 10. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 20. hét környékén, de pont előtte napokban volt hasmenésem, gyomorrontásom, és a doki szerint "éheztem" v. kevés folyadékot fogyasztottam. A következő alkalomkor minden oké volt már.
2016. jún. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!