Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megkerdezitek ultrahangon...

Ti megkerdezitek ultrahangon a baba nemet, ha latni a monitoron?

Figyelt kérdés
Nem elso babamat varom, de mar a 30. het korul tartok, es eddig nem akartunk egyik ultrahangon sem rakerdezni, mi lesz.
2016. jún. 13. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
11 hetesen azt mondta az orvos, hogy van tippje a nemét illetően, majd hatásszünet következett, mire mi megkérdeztük, hogy mi lenne az. A későbbiekben pedig mindig megerősítette ezt a tippet, szóval nem kellett külön kérdezni.
2016. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most voltunk UH-n és 10. hét előtt és mondtam a dokinak hogy mikorra legközelebb megyünk akkor lehet-e már tudni a nemét. És azt mondta, hogy valószínű. Ugyanis 12. hét után megyünk és igen, rá fogok kérdezni! Persze akármit mondhat még bármi lehet, de majd azért az ki fog derülni hogy mennyire biztos a tippje.
2016. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindkétszer megkérdeztem.

18 hetesen mondták meg mindegyiknél.

Amúgy meg hiába látni a monitoron, én nem fogom tudni megmondani egy sima UH-ból, hogy fiú vagy lány.

2016. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy valaszoltok, en nemtudom miert, de mindjart a terhesseg elejen azt mondtam, nem akarom hogy rakerdezzunk ultrahangon. Tudom mar 100 % biztosat tudna mondani ennyi idosen, deparom azt mondja, ha en nem akarom, akkor o sem. Rasmbizza ezt hogy rakerdezzunk vagy legyen inkabb meglepetes. Arra gondolok talan azert gondolkozom igy, mert mar tobbszor kerdeztem paromat, o mit szeretne? Legelso rakerdezesemnel lanyt akart. Par hettel kesobb amikor ismet megkerdeztem, mar fiut valaszolt. Harmadik alkalommal ismet fiut mondott. Igy jol gondoltam en mindjart a legelejen, nem akarom tudni en sem a kis pocaklako nemet.
2016. jún. 13. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem fontos, hogy tudjam, így jobban rá tudok készülni az érkezésére.

A 18. héten 100%-ra megmondta a szonográfus eddig mindig.

Most negyedikkel fogok menni hozzá épp egy hét múlva, már nagyon kíváncsi vagyok...

2016. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!