Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevés magzatvíz 26 hetesen...

Kevés magzatvíz 26 hetesen jelenthet gondot?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de tudom befolyásolni a magzatvíz mennyiségét? Pl ha többet iszom, lehet hogy több lesz? Vagy ennek semmi köze egymáshoz?
2016. jún. 16. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem iszol eleget, kevesebb lesz mint normálisan lenne, ha a normálisnál többet, akkor viszont egyszerűen kipisiled.
2016. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem több volt, mint az átlag, ami lehetett a sok szénhidráttól. Esetleg próbálj többet enni, pl gyümölcsöt. Hátha...
2016. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is múltkor kevesebbnek látták,18 hetes uh-on,azt javasolta a szonográfus,igyak sokat,ha tudok,napi 2-2,5 l-t.persze nem szénsavasat.1 hét múlva teljesen jó afi-t mért.rájött,hogy ha bal oldalon ultrahangoz,olyan mintha semmi nem lenn,ha jobb oldalon mérte tökéletes volt.lehet ezért nem lett jó eredmény az előző uh-on,de az is benne van a pakliban,hogy épp cserélődött.tudod ellenőrizni,nem szivárog-e a vized?nekem rögtön ellenőrizte stixxel a drnőm és vérvételre küldött (teljes vérkép+crp szint)
2016. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26 hetesen nekem is nagyon kevés magzatvizem volt, sokat dolgoztam még egészen 29 hétig....ezután jobban oda figyeltem az evésre, sokkal többet ittam!!! Szóval sok folyadék, és pihenés legfőképp! 36hkm
2016. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!