Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen 420 ml hcg nagyon...

B.Reka01 kérdése:

5 hetesen 420 ml hcg nagyon keves?

Figyelt kérdés
Majus 12 volt az utolso menstruációm napja. Nincsen semmi fajdalmam, gorcsok sem verzes. Uh-n nem lattuk mehen belul a babat de arra sem latott a dokim egyertlemu jelet, hogy mehen kivul lenne. Viszont a hcg szintem tefnap 420 volt. Nagyon keves? Nem lehet hogy esetleg kesobb fogant? Bar akkor meg nem mutatta volna ki mar a nem vart napjan a teszt gondolom :( ketsegbe vagyok esve:(

2016. jún. 18. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 A kérdező kommentje:
Koszi. Meg nem szallt el minden remeny. Az a baj ha multkor egy dr nö vizsgalt meg egy navyon jo ulrahangos es o azt mondta h ott a petezsak. Viszont a barat orvos beszelt vele es vegul kiderult h az egy folyadek keplet volt amire ramondta mert lehet belole petezsak is de akar nem is. Viszont a dr no sem latott semmi mehenkivuli terhességre gyanakvo dolgot. Tehat ergo 4 dolog (megvasatgodott nyalkahartya, nincs szabad hasuri folyadek, talan abrazolodik a petezsak es nincs semmilyen panaszom ) szol amellett h mehen belul van de a nem duplazodo hcg az ami amellett h lehet kivul.. holnap uh es ujra vérvétel. Lostmar azt mondta dokim a uhn kell latnia valamit. De ha nem lat sajnos be kell feküdjek es akar mutet is lehet. De errr gondolni sem akarok
2016. jún. 22. 06:47
 32/64 anonim ***** válasza:
szia!Hogy vagy?megvolt a vérvétel?Képzeld,nekem nem erősödtek a tesztjeim,sőőőttt full negatív lett ma reggel :( .nem tudom mi történhetett...mert még mindig nem jött meg.most nem tudom mi van.de csütörtökön úgy is doki.(szerintem lehet felszívódott)
2016. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 A kérdező kommentje:
Basszus ;:((( nálam sincsenek jó hírek. Mehen kivuli terhesseg van... a nagyon híres dr no benezte..köszi... ugyhogy ma műtenek ez egy rem álom. Menj orvoshoz hidd el ez a Jobbik eset ami neked van :(
2016. jún. 23. 15:29
 34/64 anonim ***** válasza:
Figyelemmel kísértem a kérdésed, nagyon sajnálom. :-( Gyors testi-lelki felépülést kívánok neked!!
2016. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:
Basszus ;:((( nálam sincsenek jó hírek. Mehen kivuli terhesseg van... a nagyon híres dr no benezte..köszi... ugyhogy ma műtenek ez egy rem álom. Menj orvoshoz hidd el ez a Jobbik eset ami neked van :(
2016. jún. 23. 17:42
 36/64 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!kitartás!nekem már 3missed-ab-om volt...de nem szabad feladni!!irj majd azért hogy mi a helyzet veled!majd én is írok
2016. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
Igazán sajnálom. Veled együtt örvendtem, amikor azt írtad minden rendben. Csak azt nem értem az orvos, hogyan nézte ennyire be? GYors felépülést kívánok. Sok erőt!
2016. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
Várjatok azóta megint megforgattak a kést bennünk.elfogadtuk, hogy meg kell műteni már csak tul akartunk lenni rajta...de tegnap mielőtt mentem volna a műtétre meg megvizsgált az osztályvezeto ( ő már a 4. Orvos aki egyértelműen nem tudta ramondani most akkor mehen beluli v kívüli e a terhesseg) azt mondta a vizsgálat után hogy annyira kellett volna fájjon hogy nem bírom szó nélkül hagyni és hogy ennyire vastag nyh nem szokott lenni mehenkivuki terhessegnel..es hogy szabad hasuri folyadek sincs. Ő azt gondolja a gyenge hcg növekedésem ellenére is h meg megjelenhet mehen belül a magzat. És mivel kívánt terhesség várjunk még 2 napot.. bent tartottak. Ma ujra uh es holnap vervetel.. MAR MEGORULUNK!! A saját orvosom tartja egyedül továbbra is sokkal nagyobb esélyesnek a mehen kivulit de kívánja h az idősebb orvosnak legyen igaza...
2016. jún. 24. 06:56
 39/64 A kérdező kommentje:
3 missed abos annyira sajnálom!!! Én nem tudom hogy bírod.. kezd az egész gyermekvallas számomra egy negativ rosszerzest keltő dologga valni... ha megmutenek nem tudom mikor leszek újra készen nagy reményekkel és nem félelemmel hozzaallni az egészhez. Neked van mar azóta babad?
2016. jún. 24. 07:00
 40/64 anonim ***** válasza:
szia!Van egy 3 éves fiam.a missedek utána következtek :( de nem adjuk fel úgy is lesz egy kis tesója :) hidd el idővel úgy is újra küzdeni fogsz egy babáért!ha ez most nem marad meg.most ismét patt helyzetben vagyok,mert a doki sem tudott biztosat mondani,jövő hét csütörtök újra doki.addig várunk,ha nem lesz baba kapok gyógyszert,hogy megjöjjön.
2016. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!