Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen 420 ml hcg nagyon...

B.Reka01 kérdése:

5 hetesen 420 ml hcg nagyon keves?

Figyelt kérdés
Majus 12 volt az utolso menstruációm napja. Nincsen semmi fajdalmam, gorcsok sem verzes. Uh-n nem lattuk mehen belul a babat de arra sem latott a dokim egyertlemu jelet, hogy mehen kivul lenne. Viszont a hcg szintem tefnap 420 volt. Nagyon keves? Nem lehet hogy esetleg kesobb fogant? Bar akkor meg nem mutatta volna ki mar a nem vart napjan a teszt gondolom :( ketsegbe vagyok esve:(

2016. jún. 18. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%
fuu nem semmi amin keresztül mész..halk gratula!Beszélj hozzájuk sokat hogy veled maradjanak!!!hidd l sokat számít.reggel majd írj!kitartás!nekem még mindig nem jött meg,csütörtökön doki.remélem nekem is lapul ott egy kis baba :)
2016. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:
Biztosan ott lesz a babad!! Tuti! Most kaptam.megint rossz hírt. A tegnapi orvos most azt mondta valószínű egy marad meg de tuti méhen belüli. Erre rá egy órára egy másik orvos azt mondta még mindig egyaltlan nem zárható ki a mehen kivuliseg mert nem jol alakul a hcg és h nagyobbnak kéne lennie a mehemben belüli felritkulasnak. ... megorulunk.a reggeli aki tegnap is beazonositotta az ikreket ő azt mondta higyjuk el h ott vannak. Bízom. És imádkozom. Neked is szoritok
2016. jún. 28. 13:42
 53/64 anonim ***** válasza:

Sokan szurkolunk Nektek! Tényleg beszélj hozzájuk és várjuk a fejleményeket!

Adri

2016. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
nem szabad feladnod!Bízz a megérzéseidben!hidd el egy "anya" megérzi ha baj van!bíz benne/bennük hogy veled marad/maradnak!szerintem minden oké lesz csak egy kicsit elcsúszott a ciklusod!később fogant/fogantak!amíg nem görcsölsz,pecsételsz addig nincs baj szerintem!!!írj majd!
2016. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok biztatast! A saját orvosom is megnezett este aki nagyon jó barátunk, ő is inkább a mehen beluli felé hajlik. Sajnos barnaztam de azt mondták h a másik fél fog szívódni és simán lehet az miatt meg amiatt h naponta 2szer akár 3szor vizsgálnak .... mostmar nyugszom és hiszek benne hogy egy kicsikenk itt marad velünk.
2016. jún. 28. 22:56
 56/64 anonim ***** válasza:
Ha még csak esetleg egy marad is,már örülhetsz!!!drukkolok neked hogy rendben legyrn minden!majd írj!nekem még mindig nem jött meg,a mai tesztem is negatìv nem tudom mi lehet...
2016. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:

Basszus hát mi az h nem pozitív már a teszt? Mikor mész orvoshoz???



Nagyon durva ami ma történt velünk.


Már reggel minden orvos ramondta h akkor ez mehen kivuli terhesseg..


Laporoszkopiaval feltartak és kiderult, hogy NEM!!


Úgyhogy össze is zártak azonnal és ugyan nem biztatnak h megmarad a kicsi de én agyon bízok benne!! Úgy de úgy sírtam!!!!!

2016. jún. 29. 18:56
 58/64 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom...na ezért nem megyek én még most dokihoz.panaszom nincs.lesz ami lesz.ha kell ugy is megjön.ha meg baba van esetlek ugy is ott lesz még egy ji darabig :) ha minden jól megy.kitartás!!!irj
2016. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Hogy vagy mi újság?
2016. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Most írjak a zárom.. a történetem vége:


MEHEN beluli terhesseg (ikrek)


Végül spontán vetelessel.. tehát ha minden áron rátok akarják tukmalni azt hogy mehen kivuliek vagytok még ha minden jel is arra utal kérlek tartsatok ki és bizzatok, hogy mehen beluli.


2 ev próbálkozás után amit ezzel az egész történettel nyertem , az annyi, hogy megtudtam hogy teherbe tudok esni!! Nekem már ez is hatalmas ajándék hogy atelhettem ezt a csodát meg ha csak 1-2 hétig tett is boldoggá.


Természetesen megyünk tovább, következő hónapban mar probalkozhatunk újra.


Köszönöm a sok biztatast és kedves szavakat.

2016. júl. 1. 09:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!