Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen 420 ml hcg nagyon...

B.Reka01 kérdése:

5 hetesen 420 ml hcg nagyon keves?

Figyelt kérdés
Majus 12 volt az utolso menstruációm napja. Nincsen semmi fajdalmam, gorcsok sem verzes. Uh-n nem lattuk mehen belul a babat de arra sem latott a dokim egyertlemu jelet, hogy mehen kivul lenne. Viszont a hcg szintem tefnap 420 volt. Nagyon keves? Nem lehet hogy esetleg kesobb fogant? Bar akkor meg nem mutatta volna ki mar a nem vart napjan a teszt gondolom :( ketsegbe vagyok esve:(

2016. jún. 18. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom,hogy így jártál :( .sok sikert a továbbiakban!!!nekem is megjött ma reggel 51. napon :( na de mi sem adjuk fel!majd írj azért ha van valami!
2016. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom. Sajnos amikor pici meg a terhesseg nem egyertelmu hogy mehen beluli vagy kivuli...foleg ja a hcg nem mutat rendes emelkedest az is az elozot tamasztja ala. Tudom mert ezen a cirkuszon mentem keresztul aprilisban...kezdve a mehen kivulitol a mehen beluliig..aztan mondtakk hogy elhalt...aztan hogy rendben van...a vegen spontan veteles volt...


Kivanom a legjobbaakat. Lwgy eros.

2016. júl. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 A kérdező kommentje:
Megyünk tovább!!! Minden rendben lesz mostmar! Mindnekinek kívánok sok sikert hogy erkezzen baba hamarosan a családba.
2016. júl. 2. 14:45
 64/64 anonim válasza:
5 hetesen 789-es HCG, mire utalhat?
2020. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!