Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen 420 ml hcg nagyon...

B.Reka01 kérdése:

5 hetesen 420 ml hcg nagyon keves?

Figyelt kérdés
Majus 12 volt az utolso menstruációm napja. Nincsen semmi fajdalmam, gorcsok sem verzes. Uh-n nem lattuk mehen belul a babat de arra sem latott a dokim egyertlemu jelet, hogy mehen kivul lenne. Viszont a hcg szintem tefnap 420 volt. Nagyon keves? Nem lehet hogy esetleg kesobb fogant? Bar akkor meg nem mutatta volna ki mar a nem vart napjan a teszt gondolom :( ketsegbe vagyok esve:(

2016. jún. 18. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:
Istenem miért nem mehet ez a jó embereknek simán??? De legalább neked már van egy kis drágad.
2016. jún. 24. 10:28
 42/64 anonim ***** válasza:
igen,van!!!és így sokkal rosszabb mert minden egyes alkalommal tudom hogy mit veszítek el :(
2016. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így voltam- az vagyok, aki korábban is írtam Neked...


5. héten azt mondták méhen kívüli, 6. héten, hogy elhalt terhesség, egy másik orvos meg még adott reményt...7. héten azt mondták minden rendben csak késői fogamzás (ez tudtam, hogy nem lehet)...volt is fejlődés, láttam az uh-n...8. héten már nem fejlődött és megállta növekedésben...ahogy abbahagytam a progipótlást beindult a vetélés...


Sajnos ez a terhesség nálam már úgy indult, hogy nem predesztinált semmi jóra...bár milyen az anyai szív, én utolsó pillanatig reméltem..

Ha nem duplázódik a hcg vagy legalább kétnaponta 60-70 % emelkedés nincs, akkor ott valami rendellenesség van.


Engem azzal nyugtatott a dokim, hogy méhen kívüli terhesség ritka, hogy 1000 fölötti hcg-vel járjon...neked most mennyi?


Sok erőt kívánok. Tudom,hogy most nem könnyű. :(

2016. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
Rettenetes. Végre osszejott a kis csoda és szegény a nem jó helyet találta meg. 2 het alatt mennyből a pokolba kerültünk.1350 holnap meg leveszik a vert. Igen az utolsokig remélunk. De neked legalább mehen belül volt a kicsi akkor ha jól vettem ki a szavaidbol. Én is abba hagytam a progi pótlást kicsit már barnazok is;/
2016. jún. 24. 21:58
 45/64 A kérdező kommentje:
42es igazad van!!!! Te már tudod mekkora a veszteség:(((
2016. jún. 24. 22:06
 46/64 anonim ***** válasza:
Sajna én is így voltam! 7 napot voltam kórházban, vastag nyh, felritkulás, hcg növekedett. Minden nap vérvétel, uh! Pecsételésem volt, a vége műtét lett mert megrepedt. Egyik orvos belül mondta, másik kívül :-( Szurkolok, h belül legyen
2016. jún. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
Kérdező:meddig várnak?mikor derül ki hogy mi is van valójában?
2016. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:
Most ma reggel ujra láttak vmit belül.. 2 irvos. nem tudom már mi van. Hnap ujra uh újra hetfon ujra vervetel :( mikor kezdtél pecsételni? Nekem ilyen nincs. Hcg mennyi volt? Emlékszel esetleg? És ereztel bármit? Szurkalt gorcsolt v vmi? Nagyon sajnálom tudom mit élhettel át:((
2016. jún. 25. 20:46
 49/64 anonim ***** válasza:
Szia.van valami fejlemény?
2016. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen van fejlemény. Tegnap levették megint a vert meg 2055.. tehát nő. Több doki is azt mondta ne foglalkozzunk a hcg eredménnyel ha nő az mar tokeletes. Tegnap uh is volt..legnagyobb meglepetésünkre azt mondták úgy néz ki mehen beluli terhesseg lesz eu. Ráadásul úgy látják h 2 felritkulas van tegnap csak 1 volt tehát még annyira korai szakaszban vagyunk h nem csoda hát nem lattak meg semmit. Kicsit elkezdtem barnazok de az lehet a beagyazodas vége is azt mondták ma már szerencsére semmi. Toekeletesen vagyok. Azt mondtam még bármi lehet. Lehet fleszivodnak mindketten lehet egy marad lehet pedig mind a 2 úgyhogy kérlek nagyon nagyon szurkoljatok.holnap reggel jelentkezem
2016. jún. 28. 07:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!