Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőm 20 évesen fogamzásg...

A barátnőm 20 évesen fogamzásgátló szedése mellett let terhes. Mikor kiderült teljesen magába fordult azóta alig eszik, csak fekszik és sír. Volt veletek hasonló? Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? 21/F

Figyelt kérdés

2016. jún. 19. 10:03
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Nem hiszi el, hogy szeretem...túl sok lány lájkolta be az egyik képem és ezen nagyon kiakadt...
2016. júl. 6. 09:00
 22/59 anonim ***** válasza:
Jah, hat ez ilyen 75426799x elkell mondani neki egy nap hogy szereted es torodnod kell vele. Engeszteld ki.. ilyenkor tombolnak a hormonok...majd jobb lesz kesobb.. vagy nem :D a mai napig kikeszitem a paromat mindennap.. mar csak nevet sokszor es meg csak 21 hetes vagyok :D
2016. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:
Nem szól hozzám be se enged..semmire nem reagál. Csak azt fújja, hogy én megcsalom.
2016. júl. 6. 10:09
 24/59 anonim ***** válasza:
Ne add fel, majd megbekel :)
2016. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
82%
gondolom a terhességi hormon miatt is viselkedik így..
2016. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudjatok, en is terhes vagyok, nem volt szoban a baba, de igy jott ossze. Nem normalis amit az a lany muvel... kidobalja a cuccaid? Miert? Te eroltetted ra a terhesseget? Nem, igy jott ossze, megtortenik de ha 20 evesen van esze szexelni legyen esze egy nem kivant terhesseggel is mit kezdeni. Hatarozza mar el magat, hogy mit akar, kepes felnevelni bekeben, szeretetben, vagy csak nyűg lesz neki. Ne haragudj, de egy csöppnyi felelősségêrzet nincs a baratnodben, nem akarja, hogy teher szakadjob a nyakaba, inkabb rad haritja, sir, hisztizik, idegeskedik ami a babanak is rendkivul artalmas! Ugy viselkedik mint egy 13 eves akinek nem ugy jon ossze minden ahogy akarja. Nem valo neki gyermek, ha most ezt csinalja, gondolj bele mi lesz ha meglesz a pici, ejjel uvolteni fog mert faj a hasa? Belevagja az agyba mert aludni akar es o nem tudott egyhuztomba 2 orat aludni? Gondolkozzatok, lehet nem most van ido a gyerekvallalasra, szetmegy a kapcsolat ha nem tudjatok kezelni, vagy a baratnod surgosen szedje magat ossze, ha gyereket akar. Lehet lepontozni, de egy gyereket fel kell nevelni, nem majd kezrol kezre dobalni, mert neki nem kellett, csak besikerult.
2016. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igazad van utolso,egyetertek
2016. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
100%

Oh egek a csajod klinikai eset. 22evesen lettem tehessen először. Meglepi baba volt. Pár napig nyuglodtem aztán már alig vártam. Most született meg 2 hete már a 3.babám. Pedig 20 évesen azt mondtam nekem sose kell gyerek.

Az hogy a nod cirkuszol ez nem a hormonok játéka, hanem agyilag vannak bajok.

Beszéld rá abortuszra aztán hagyd ott. Képzeld micsoda hisztit le fog verni ha majd nagy lesz a hasa, úgy érzi majd magát mint egy bálna, és te meg mész dolgozni meg ide-oda ahol lesznek csinos nők is.

2016. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:
Nem lehet elvetetni már. Igen, már az megy, hogy mèg kevesebbet eszik mint régen, mert nem akar meghízni. Egyáltalán nem hízós amúgysem.
2016. júl. 30. 15:03
 30/59 anonim ***** válasza:

9 hetesen meg boven el lehet vetetni.meg van idotok az egesz procedurat vegig vinni.

Ha ez tenyleg igaz,hogy most azon replikal,hogy megcsalod,mert par lany kedvelte az egyik keped akkor ott valami nem okes.

Te probalkozol,de O harit es meg kozben neki all feljebb...

Hat szivesen bemutatnam neki az egyik exem....nem akarta a babankat,otthagyott egyedul 12 hetesen.addig is csak az abortuszt fujta,milliokat ajanlott fel,hogy elvetessem.elcibalt a csaladvedelmis nohoz,befizette az abortuszt....

Oriasi egy barom volt.

Az ilyen nonek mint a baratnod ilyen ember kell.

2016. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!