Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A barátnőm 20 évesen fogamzásg...

A barátnőm 20 évesen fogamzásgátló szedése mellett let terhes. Mikor kiderült teljesen magába fordult azóta alig eszik, csak fekszik és sír. Volt veletek hasonló? Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? 21/F

Figyelt kérdés

2016. jún. 19. 10:03
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
75%
Hidd el egy idő után meg békélnek a leendő nagyszülők... Ammónia mentes hajfestékkel lehet hajat festeni.. Lehet körmöt lakkozni és lehet sminkelni. Nem lesz semmi baj. Attól hogy valaki kismama attól még ne hanyagolja el magát. A terhesség nem betegség. Meg ne várd el hogy zabáljon... Első hetekben a legtöbb kismama nem bír enni nincs étvágya az émelygés hányinger hányás miatt. Hány hetes a barátnőd?
2016. júl. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
Szegény lány.
2016. júl. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:
De az nem normális, hogy 1 nap egyszer egyen.
2016. júl. 31. 12:04
 44/59 anonim ***** válasza:
Én az első trimeszterben volt, hogy 2 napig sem ettem annyira hánytam. Tényleg attól függ hány hetes terhes. Vegyél neki valami terhes vitamint jót is tesz és az étvágyát is meghozza és próbálj evés terén a kedvébe járni pl.: főzd a kedvencét, rendeljetek kaját. Az is nagy segítség, hogyha meg tudnátok beszélni valamelyik nagyszülővel, hogy segítsen be kaja téren (megfőzni) nekem pl.: az első trimeszterben az állandó rosszullétek miatt nem volt energiám főzőcskézni.
2016. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:
15 hetes terhes lesz.
2016. aug. 1. 04:08
 46/59 anonim ***** válasza:
Legyetek kicsit többet kettesben,kedveskedj neki,járj a kedvében.Én annak idején mikor egyedül maradtam terhesen,értékeltem volna ezeket.
2016. aug. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:
Én mindig vele lennék, de ő elküld sokszor.
2016. aug. 1. 20:20
 48/59 anonim ***** válasza:
De normális. 17 hetes vagyok és még mai napig hányingerem van és van hogy napi egyszer tudok enni mert rá nézek a kajára és hánynom kell... Majd megfog jönni az étvágya ne aggódj. Egy kismamát ne akarj beszabályozni.. Ne akard megtömni mint egy kacsát. Nem csodálom hogy az agyára mész...
2016. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

36. válaszoló vagyok.

Nem minden kismama kívánós. Én is alig tudtam enni, szinte az egész terhességem alatt. Most vagyok a 39. héten, és még mindig nem vagyok kívánós.

Az első és a második trimeszterben örültem, ha kétszer tudok enni egy nap. Semmi nasi nem volt. Sőt, az elején még fogytam is 3 kilót. Így a terhességem alatt összesen csak 8 kilót "szedtem fel" (ugye ez a baba + méh + lepény + magzatvíz + cici + enyhe vizesedés).


Az, hogy festi a körmét/haját, sminkeli magát, szintén nem gond. Miért hanyagolná el magát? Hagyd békén, és inkább biztasd, hogy milyen szép kismama. Inkább vegyél neki csinos kismama ruhát, és támogasd őt.


Együtt éltek, együtt laktok?

2016. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:
Ő egyedül lakik tőlem 5 percre, én szülőkkel. Külföldön dolgozik viszont.
2016. aug. 2. 15:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!