Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig dolgoztok?...

Hányadik hétig dolgoztok? Meddig nem zavar a has mérete a munkában.

Figyelt kérdés
terveim szerint 22. hetesen megyek majd el betegszabira.
2010. ápr. 13. 09:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34 hétig dolgoztam, akkor becsípődött egy ideg a derekamban, de amúgy is csak pár nap lett volna és kivettem volna a szabikat. Irodán dolgoztam én is.
2010. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
36 hetig dolgoztam, testnevelo tanar vagyok, nekem nagyon jot tett, vagyis szerettem, mert legalabb meg mozogtam, raadasul meg gyalog is jartam , hogy meg tobbet mozoghassak, de ha te pihenesre vagysz akkor ugy lesz a legjobb, ha kiveszed a szabid.Kulonben biztos nem konnyu nagy hassal egy irodaban uldogelni.
2010. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Most 24 hetes vagyok és még dolgozom. Épp kerestem valamit a gyakori keresőjében és csodálkozva vettem észre, hogy ez az én kérdésem, már nem is emlékeztem, hogy kiírtam. Ráadásul akkor még terhes sem voltam. :)


Év végéig szeretnék dolgozni, tehát 29 hetes leszek januárban, akkor már nem jövök vissza.

Már nagyon várom, hogy leteljen ez a pár munkában töltött hét. Nem azért mert nem bírom az itteni iramot, hanem, mint ahogy valaki írta: A reggeli küzdelmet a bkv-n (mondanom sem kell, a helyet nem adják át, hiába van óriási tumultus. Az elején bosszantott, de már kezdek hozzászokni), meg nehéz összeegyeztetnem a házimunkát, állandóan csak rohanok mindenhova. Tehát inkább idegileg nem bírom, jó lesz már egy kis nyugi.


Csak gondoltam megosztom veletek, hogy ez van velem azóta.

2010. nov. 29. 14:25
 14/17 anonim ***** válasza:

Én bizony hamar kiírattam magam, mert gyártó soron szalag mellett kellett robotolni, emelgetni, cipekedni, wc-re csak engedéllyel kimenni, 10 perces semmire nem elég szüneteket betartani, légkondi a helyiségben nyáron nuku, talán a babám is elment volna, ha maradok, mert ráadásul veszélyeztett terhes voltam a pajzsmirigyem miatt.Ja, ekkor voltam 3 hónaposm mikor ott hagytam a kócerájt, most vagyok 29 hetes, de mivel örökmozgó vagyok, itthon is feltalálom magam, ráérek még visszamenni gályázni.

:)

2010. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
AZ én anyukám is irodában dolgozot régen mikor a nővéremel terhes volt nagy pocakjával dolgozot másnap már szült is.
2010. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapig dolgoztam.Stresszes munkám volt,1 óra volt a bejárás csak oda mégegy vissza,ráadásul pont jókor jöttem el,mert megkezdődtek a leépítések.
2010. nov. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

En 4 hete szultem es a 36. hetig dolgoztam. Az en agyamban persze ugy terveztem, hogy melobol visznek szulni. De a nyar nagyon kitikkasztott. Gyerekekkel foglalkozom, NAGYON sokat mentem, napi 10 orat nyomtam. az utolso heten a fonokom latta, hogy a totalkar az semmi hozzam kepest ugyhogy mondta, inkabb felvesz valakit, maradjak otthon - bar ez nyilvanvalo volt mar 2 hettel korabban csakhogy akkor meg kepes voltam hazamenni tomegkozlekedessel.

Aztan mikor mar masodik nap jott ertem apjuk mert nem birtam menni estere...

Aztan meg az otthon leves tehetetlenul, bedagadva, orokos meg-meg szedulessel, kezeimmel nem tudtam fogni, mindenem fajt, a fene nagy unalommal!!!!!! Aztan jott a depi...

Mostmar boldog vagyok, hogy itt a Kicsim, van ertelme itthon lennem. Bar mennem kell vissza meloban januartol...

Mindenki mast bir es mindenkinek mas a fontos. En megorultem volna itthon ha nem mehettem volna dolgozni. Nem szerettem egyedul lenni!

2010. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!