Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes nők, mikortól nem...

Terhes nők, mikortól nem alszotok hason?

Figyelt kérdés

Én alapvetően hason aludtam, így tudtam legjobban kipihenni magam. Mióta tudom, hogy terhes vagyok, próbálok átszokni az oldalon alvásra, elaludni sikerül is így, de szinte mindig hason ébredek.


Mikortól nem ajánlott hason aludni? Jelzi majd a szervezet, vagy ajánlatos hamarabb leszokni?


2016. jún. 20. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem zavar a pocakod nyugodtan alhatsz hason, a babának nem árt! Én kb félidőig hason aludtam, és úgy 35. hétig félig oldalasan, félig hason, utána oldalt.
2016. jún. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mindig hason aludtam, 6 hetes kortól égett a mellem, így oldalt aludtam utána már végig. tök jól kibírtam és szülés után most már mind3 pozícióban jól alszom.


azzal nem tudsz mit tenni, hogy hason ébredsz, de a két lábad közé tehetsz be takarót, az talán segít.

2016. jún. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Félidőig kb hason aludtam utána kb 28 hetes korig félig hason félig oldalt aztán szoptatós párnával aludtam úgy, hogy hassal nekidőltem és felhúztam a térdem, rátettem a párnára így ugyanolyan kényelmes volt, mintha félig hason aludtam volna.

Ez persze nem jelenti azt, hogy mindig így keltem fel. :D

Nem baj, a baba jelez, ha valami nem tetszik neki. Olyankor a mozgására keltem fel, amikor félig hasra merészkedtem fordulni álmomban.

Úgyhogy nem kell túlaggódni.

2016. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelezni fogja, én kb 19-20héttől már félig sem tudtam.
2016. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én még mindig félig hason (olyan stabil oldalfekvés féleségben) alszom.

De tény,h aggasztó a sokfelől jövő infó, miszerint: ne aludj a hátadon, mert az rossz neked és a babának is; ne aludj a jobb oldaladon, mert elnyomódik vmi ér és az rossz a babának; ne aludj hason, mert az rossz a babának... Csoda,h a kismamák nem pihenik ki magukat? :D

2016. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!