Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lettem gyógyszer...

Terhes lettem gyógyszer mellett mit csináljak?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok. A párommal pár hónapja vagyunk együtt. Nem terveztem gyereket még, nem is tudom hogy akarom egyáltalán. Mióta megtudtam úgy érzem mintha rámkényszerítenének valamit amit nem akarok. Fog ez változni?
2016. jún. 20. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

a korod miatt nem lenne gond szerintem a baba. viszont az elég aggasztó,hogy pár hónapja vagytok együtt.én őszintén szólva nem szeretnék egyedülálló anya lenni így nem is vállalnék gyereket pár hónapos kapcsolatba.

beszéljétek át a pároddal,hogy mi legyen. ha meg tudjátok beszélni és ő is nagyon akarja akkor tarsd meg. de ha legalább az egyikőtök nem akarja,akkor nincs miről beszélni

2016. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt senki nem fogja tudni neked megmondani,hogy fog e változni.elsőként a pároddal kéne megbeszélni.ezen kívül kérdés mit mond az orvos így,hogy gyógyszer mellett csúszott be,egyáltalán meg tarthatod e.
2016. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valóban mindenképpen kivizsgálás szükséges, hogy minden rendben van-e a babával.

Teljesen normális, amit érzel, mindenképpen avasd be a párodat is. Két pozitív példát is tudok neked hozni, az egyik, hogy 3 hós kapcsolatból babus lett, elvetették, (szintén 30 körüliek mindketten), rá 3 évre már házasok voltak, és úton volt a baba. Azóta is együtt vannak.

A másik párnak is nagyon friss kapcsolatból született babájuk, ugye ők megtartották, és nem házasodtak össze, de együtt vannak, és jól el vannak, legalábbis úgy tűnik, hogy minden rendben :)

2016. jún. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!