Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez alapjan mennyi idos terhesn...

Ez alapjan mennyi idos terhesnek kellene lennem?

Figyelt kérdés

Itt van a gorbem: [link]


Homeroztem es ovulacios tesztet hasznaltam (mar 7 honapja), a ciklusom pontos 27 napos.

Mensi es ovulacio szerint 7 hetes 2 napos terhes vagyok. A terhessegi teszt is igazolta, hogy akkor volt ovum, mert azt kovetoen 10-11 nappal mar egyertelmuen pozitivat teszteltem (4 hettel ezelott).


A problemam: 6 napja ultrahangon csak 5 hetes terhesseget talalt az orvos (ures 7,4 mm-es petezsak), a hormonjaim is nagyon alacsonyak voltak 6 hetes terhesseghez.

Ma ismet voltam ultrahangon, mar van embrio, 6 hetes 1 napos a meret alapjan, CRL=5mm. Van szivhang, az elozo heti ultrahanghoz kepest pont eleget nott.


De nincs magyarazat arra, hogy mi tortent az elso ket hetben. Ultrahang alapjan akkor estem teherbe, amikor mar pozitivakat teszteltem.


Hallottatok mar ilyenrol, vagy tortent veletek ilyen? Ez hogy letezhet?

Orulok, persze, bar nem tudok teljesen, mert tovabbra is rossz gondolataim vannak a kiesett ket het miatt. Nyilvan ilyenkor nem hibernalja magat ket hetre a megtermekenyult petesejt, hogy azutan meg nagykonyv szerint kezdjen osztodni...


2016. jún. 21. 14:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a kerdest!

Ez a tortenet nem az, amelyiknek szep vege lett vegul.

Elkezdtem par napja verezni (a progeszteron potlastol fuggetlenul).

Voltam ismet ultrahangon, nem nott az embrio tovabb, leallt a szivmukodes.

2016. júl. 1. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!