Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A stresszt, a sirast, a...

A stresszt, a sirast, a kismama gondjait megerzi a magzat? 2. trimeszter

Figyelt kérdés

2016. jún. 23. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugy erted, art-e neki? Nem. Ha tartos stresszben elsz (pl polgarhaboru van), akkor igen. Megerzi-e, ha sirsz? En ha heves szivdobogast produkaltam, elkezdett rugdosni.


De anyosommal terhes anyja a haboru elol egy pinceben elt 9 honapig, babkonzerven. Szoval ne aggodj:)

2016. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs tartos stressz, csak most par napja nagyon aggaszt egy dolog, ami szamomra igencsak nagyon fontos, es nem tudom megoldani. Szomoru vagyok emiatt, allandoan az eszemben van, sirni is tudnek sokat, de probalom tartani magamat, hiszen gondolok a babamra is. Csak tudom a problemamat nem sikerul megoldanom, es ettol nagyon rosszul erzem magamat, szinte rosszulletet erzek es hanyingert is neha.
2016. jún. 23. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább sírd ki magad, minthogy feszült legyél napokig. Nem árt a babának, ne aggódj.

32hkm

2016. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sird inkabb ki magad, a visszafojtas sokkal rosszabb.
2016. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!