Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagy akörül járó...

32 hetes vagy akörül járó kismamik hogy bírjátok ezt a meleget?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 16:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34 leszek hétfőn. Szakad rólam a víz. Napi 2-3 bugyicsere 😟 sokat iszom, ezáltal 20 percenként pisilek. Éjszaka alig bírok aludni, viszont az már nem csak a meleg miatt. Te hogy vagy?
2016. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ma töltöttem a 32. hetet. És nagyon rosszul. Meg egy ventillátor egész nap, de ha felkelek, annyira szédülök, hogy majdnem elájulok. Szóval fekszek és tvzek egész nap szinte, amíg este nem lesz, és le nem hűl az idő. Jeges dolgok és sok fagyi segít kicsit :D Te mikorra vagy kiírva kérdező? Én Augusztus 18 :)
2016. jún. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Én is nagyon nehezen bírom, reggel elmentem bevásárolni ide-oda ami fontos volt alig vártam hogy hazaérjek mert már szédültem alig tudtam hazavezetni! Csak is légkondival bírom ki ezt a meleget, nagyon fáj a derekam is, aludni alig bírok éjjel, legszívesebben egésznap a zuhany alatt állnék! Augusztus 15.-re vagyok kiírva! Gondoljátok írjatok privátban, szenvedjünk együtt a nagy melegbe!

Kitartást!:)

2016. jún. 23. 16:33
 4/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mennyit hiztatok?

2016. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
irtam neked privit:)
2016. jún. 23. 16:40
 6/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok, én 6 kilót eddig. És ti? :)
2016. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
iroknekedis:)
2016. jún. 23. 16:50
 8/17 anonim válasza:

Én is nehezen viselem, bágyadt vagyok egész nap, szinte végigalszom a délutánt és az éjszakát is. Még csak 24-25 fokra melegedett fel a lakás, de nekem már ez is sok.

Én 6,5 kilót híztam eddig, augusztus 24-re vagyok kiírva.

2016. jún. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én ma voltam a 32 hetes vérvételen és UH-on. Viszonylag jól bírom, de muszáj is, mert a lassan 7 éves fiam folyamatosan nyüstöl, őt nehéz bent tartani, így muszáj vele kimennem. De vettünk egy jó nagy medencét, árnyékban van, így sokszor ejtőzöm és is vele, pancsolunk, szórakozunk. :)

Az alvás nehezen megy, mert már sehogy sem kényelmes, hajnalban sokszor felébredek és nehezen alszom vissza. Pedig jó lenne kialudnom magam, de nem megy. :)

2016. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kitartást nektek is ebbe a melegbe! Reméljük jön egy kis felfrissitő eső valamikor:)
2016. jún. 23. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!