Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sos! Röntgen terhesség első...

Sos! Röntgen terhesség első heteiben?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a mellkasom és a hátam egy pontban. Szúr. Eddig cigiztem, egy hónapja van ez kb, de előtte máshol is szurkált a mellkasom. Savas voltam, égett a gyomrom, és a torkom vagy nyakam is hol fáj, hol nem. Vpltam háziorvosnál, ekg rendben, vérkép rendben, vizeletben magas hugysavszint. Sztetoszkoppal vizsgálva és megkopogtatva semmi eltérést nem mondtak. Azt mondták, nem indokolt a rtg, ezért nem kaptam beutalót.Szerintük a stressz és pánikbetegség... De én nagyon rettegek, hogy valami nagy baj lehet. Azt tudni kell, hogy az utóbbi időben pánikoltam, stresszeltem rengeteget. Az utóbbi két évben nagyon sok rossz dolog történt. Most jött helyre az életem, mégis most jött ki rajtam azt hiszem. Most derült ki, hogy babát várok. De rettegek a mellkas szúrás miatt. Megcsinálhatják így a röntgent?károsodhatna így a kisbabánk? Annyira félek...
2016. jún. 23. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Tilos röntgenezni terhesen! Ami neked kell, az egy pszichológus.
2016. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha indokolt lenne, letakarnák a hasadat, és megcsinálnák a röntgent. Higgy az orvosnak, ő ért hozzá!

Amúgy ha a mellkasod szúr, mit vársz a röntgentől?

2016. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Snorri ***** válasza:
Az első 12 hétben a legveszélyesebb, súlyos károsodás érheti a magzatot. Utána sem ajánlott, csak nagyon-nagyon indokolt esetben!
2016. jún. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez pánikbetegség. Szervileg nincs semmi bajod. Ne paráztasd rá magad, mert sem neked sem a magzatnak nem jó.
2016. jún. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mostanában egyáltalán nem pánikolok, de mégis szúr egy pontban. Remélem tényleg csak pszichés oka van. Igaz, még mindig rengeteg a stressz, remélem, ha már ez is rendeződik, elmúlnak a panaszaim.
2016. jún. 24. 08:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Panangint nem szoktál szedni? Azt terhesen is szabad! Meg nyugtatja a szivizmaidat. Én ha ideges vagyok utána pár napra érzem amiket leírsz!
2016. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam, nem ismerem! Köszi, rákérdezek majd dokinál!
2016. jún. 24. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!