Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császáros anyukák! Akiknek a...

Császáros anyukák! Akiknek a második babájuk is császárral lett meg leírnátok, hogy volt-e valamiben másabb maga a terhesség az előzőhöz képest?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy minden terhesség más :) De arra vagyok kíváncsi, hogy volt-e valami plusz fájdalom a heg miatt vagy komplikáció esetleg...vagy egyáltalán nem kavart be a műtét a második baba kihordásában. Nekem így is egy hónappal hamarabb jött a babám, mert már elég korán nyíltam és keményedett a hasam. Félek, hogy a második is hamarabb jönne főleg a műtét miatt. Valószínűleg összenövésem is van. Kíváncsi vagyok, hogy érzésre van-e különbség az első és második terhesség között...Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2016. jún. 24. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
maga a terheseg nem volt kulonosebben masabb,de a mutet utan nekem sokkal nehezebb volt a felepules sokkal fajdalmasabb is volt mint az elso csaszar utan...
2016. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút nem volt semmivel nehezebb a második terhesség, sőőőt!

Az elsővel volt lábdagadás, magas vérnyomás, gyomorégés, a másodikkal semmi! :)

A műtét után is sokkal könnyebben és gyorsabban épültem fel!

Most várom a harmadikat, 33 hetes vagyok és egyenlőre megint csak minden rendben, semmi gondom nincsen.

2016. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok a második babával, semmi negatív dolog nem volt a császár miatt eddig. :-)
2016. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Noverem babaja multheten szuletett. 2.csaszaros baba ... Szules utan masnap mar siman mozgott nagyon jol van alig erzi.. azt mondta az elsonel ilyenkor sokkal rosszabb volt.. es hogy 2.nal gyorsabban regeneralodik..

En is kismama vagyok es rettegek a szulestol..:/ :)

2016. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :) Nekem az első nagyon rossz volt, nehezen épültem fel belőle, összenövésem is van. De olvastam valahol, hogy nem mindegy, hogyan csinálják.

És a műtét után kit hány óra elteltével állítottak fel?

2016. jún. 26. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!