Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek az erősebb rosszull...

Van akinek az erősebb rosszullétek (mint pl. erősebb hányinger) inkább később kezdődtek el és nem a terhesség legelején?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikor?
2016. jún. 27. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi számít későbbnek, én a legtöbbet a 8-13 hét közt hánytam. Előtte nemigen voltam rosszul.
2016. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem hányok, hanem rettentő hányingerem szokott lenni főleg reggel. Már elmúltam 12 hetes és erősebb hányingerem van, mint volt. Akkor meg miért írják azt mindenütt hogy ilyenkorra elmúlik...stb.stb.? Nálam pont nem így van.
2016. jún. 27. 10:20
 3/6 anonim válasza:
Nekem semmi hanyingerem nem volt. Terhessegem alatt ketszer hanytam csak.. es akk mar 6 honapos terhes voltam. Szedules volt mindvegig de azt mondtak az a verszegenyseg miatt.
2016. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, gondolom nem vígasztal, de most, 16 hetesen is tud olyan hányingerem lenni, hogy sprintelek a wc-ig. :))

Amit a szakirodalom ír, az az átlag. Anyukám pl a fél terhességét kórházban töltötte vészes hányás miatt, az egyik ismerősöm meg épp a minap mesélte, hogy még a szülőszobán is hányt, ahogy a terhesség alatt amúgy végig...

2016. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már vagy 8 hetes voltam és 3 hónapon át eltartott,egyre durvább lett.utcán is hánytam,és a végén a vizet is.egy parizert falatokban ettem meg 2 órán át,hogy nem jött vissza.majdnem mentő lett.
2016. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 12hétig semmi gondom nem volt. Sokan mondták ha eddig nem voltak rosszúllétek már nem is lesznek. Szép is lett volna... amint beléptem a 13.hétbe onnantól kezdve 3-4hét hányás szédülés és evési rohamok 1-2nap kivételével. De elmúlik ez az időszak is. Kitartást!
2016. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!