Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyibe kerül egy 16éves...

Mennyibe kerül egy 16éves lánynak az abortusz? És mivel jár együtt?

Figyelt kérdés
kérek mindenkit értelmes választ adjon!köszönöm
2010. márc. 3. 21:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%
marha rossz helyre irtal! itt a nok mindent megtennenek hogy teherbe essenek es marhara eleguk van a felelotlen kis taknyosokbol akik felcsinaltatjak magukat utana meg itt sirnak! szegyen a mai fiatalsag komolyan mondom!
2010. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Úgy tudom 30ezer ft körül van most az abortusz. Ezt az oldalt találtam, ott leírják, hogy milyen esetekben jár kedvezmény, olvasd el.

[link]

2010. márc. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Miért kell bántani?Azért mert másnak nem lehet gyereke,nem tehet fel ilyen kérdést??Inkább a kérdésére válaszoltál volna,ha ez nem megy minek írtál neki?

Kérdező.Hogy mennyibe kerül az abortusz azt így előre nem lehet elmondani.Sok mindent figyelembe vesznek.PL:a kort.Mivel 16 évesen nem rendelkezik a leányzó önálló keresettel,figyelembe veszik az anyagi hátteret is.

Van olyan ismerősöm aki 3000 forintot fizetett..A választ úgyis az orvos mondja meg.

2010. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
80%
Úgy tudom ilyen korban még szülői beleegyezés is kell. És marha jó helyre írta! Talán a közlekedés témába kellett volna vagy hova? Mindenkinek magánügye hogy mi történik vele és neked nem azért nem jön össze a gyerek mert más nem akarja és neki mégis!
2010. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Ha magán orvosod van, akkor igen ő mondja meg és zsebbe fizetsz neki, de amúgy el kell menni egy családsegítő központba, ott megpróbálnak lebeszélni, és kapsz 3 nap gondolkodási időt. ezután vissza kell menned és ha még továbbra sem akarod megtartani akkor kapsz egy csekket ami kb 30 ezer forintról szól, azt befizeted és azzal mész a kórházba, ahol megcsinálják a műtétet. Fontos azonban, hogy gyorsan cselekedj, mert csak 12 hetes korig lehet elvégezni, de személyes véleményem, hogy már ez is késő, mert akkor már nagyon is él a baba. 8 hetes korig ha tudod intézd el. A kórházban egy napot kell ott aludni,másnap van a műtét. Ha gondolod írj priviben és leírom, hogy hogyan is zajlik, mert nekem is egy hete volt, igaz nekem elhalt a kisbabám, de a menete ugyan az, és egy abortuszos lány volt a szobatársam ezért tudom, hogy 30 ezer és a többit. Kívánom, hogy a neked lehető legjobban dönts. Minden jót!
2010. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
A tesóm is volt,ő nem fizetett 30 ezret(alig 10 ezret ellett fizetnie)reggel bekísértem a kórházba,délután már mentünk is haza...
2010. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
* kellett
2010. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%
Ez a Teherbeesés topic, nem a Fogamzásgátlás. És igen, marha rossz helyre írt, csupa olyan nő közé, akik mindent megtennének egy kisbabáért, erre itt van valaki, aki megöli a sajátját... :-(
2010. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

ma 23:06

teherbeesésről írt!Vagyis jó helyre.Az hogy el akarja vetetni ahhoz senkinek semmi köze!Főleg az olyanoknak nem akik gyilkosságnak nevezik.Szerencsétlen lányt hibáztatod mert nem lehet gyereked?Ne már!!Most akkor mindenki fogja be aki tud szülni??

2010. márc. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
31%

De lehet gyerekem. Épp terhes vagyok. És igen, gyilkosságnak tartom az abortuszt.


Mindenki számára elérhető és megfizethető a fogamzásgátlás. Sőt, a sürgősségi fogamzásgátlás is. Az iskolákban van felvilágosítás, és itt a net. Ha ezt az oldalt megtalálta most a kérdező, akkor megtalálhatta volna akkor is, mielőtt teherbe esett. Tájékozódhatott volna, hogy mit tegyen, hogyan védekezzen.


De nem. Szexelni, azt jól esett, azt lehetett, védekezni meg nem.


Egy normális világban nem volna évente 90 ezer abortusz csak Magyarországon, nem volna csak maximum ezer vagy még kevesebb: azok számára, akik bűncselekmény, erőszak áldozatai lettek, vagy beteg babájuk van, akit nem tudnak vállalni. Itt meg ez helyettesíti a fogamzásgátlást. :-(((


Egyszóval nem tudom se megérteni, se elfogadni, miért jobb az abortusz a guminál vagy az esemény utáninál. Azt meg egyenesen felháborítónak tartom, hogy egy 16 évesen teherbe esett lány épp ide jön abortuszról tanácsot kéreni. Épp ide. :-(

2010. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!