Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azoktol kerdeznem akik hanynna...

Azoktol kerdeznem akik hanynnak szinte vegig a terhesseguk alatt es fogynak is, miert nem szednek hanyas ellen gyogyszert?

Figyelt kérdés
Va olyan ami egyaltalan nem artalmas semilyen mertekben a ,magzatnak,viszont nagyon nagy segitseg a hanyas ellen.Igy a kismama is boldog es egeszsegesen taplalkozhat anelkul h szenvednie kellene.Vagy szeretnek hanyni es szenedni,fogyni?Tenyleg erdekelne miert kinozzak magukat ezek a kismamak.
2016. jún. 28. 11:09
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem a kerdesemre kaptam valaszt.Azok a kismamak akikrol en irok ,meg sem problatak soha bevenni a gyogyszert annak ellenere hogy veszesen hanynak.
2016. jún. 28. 15:54
 32/46 anonim ***** válasza:
88%
Mert szeretnek szenvedni és még akarnak a magzattal együtt halni, de az lehetőleg karcsún
2016. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Ujabb bunko valasz
2016. jún. 28. 16:01
 34/46 anonim ***** válasza:
86%
Egy valasz se fog tetszeni.. ird le inkabb h mit akarsz hallanI. Talan jon majd egy hulye es azt irja
2016. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
leirtam mar hogy mire szeretnek valaszt kapni.Foloslegesnek tartom ismetelni magam,mert ugysem a kerdesemet figyelitek mar.Elso kerdesem volt itt a gyakorin,azt hiszem utolso is.Sem serto nem volt,sem bunko,egyszeruen csak egy bizonyos retegnek szolt.De mindenki hozza akart mindaron szolni ,es olyan hangnembe amibe akar.Kerdesemet torlom.Tovabbi szep napot nektek es gtlratulalok egy ket lanynak a stilusahoz!
2016. jún. 28. 16:18
 36/46 anonim ***** válasza:
83%

"Nem igaz mert en is veszesen hanytam"


Ugye tudod, hogy szűk látókörű vagy?


Attól, hogy neked valami bevált, még másnak nem biztos. Minden ember és minden terhesség más és más.

Én csak a második terhességemnél émelyegtem, hánytam és hidd el, bármit megtettem volna, hogy ne legyen ilyen rossz. Az 7. gyógyszer és a sokadik természetes módszer után hagytam abba a próbálkozást a 34. héten. Vagy nem hatott, vagy kihánytam. Több tízezer Ft-om ment le a wc-n emiatt.

A dokim, a védőnő azon törte a fejét, mit lehetne tenni. Hidd el, bízom a dokimban. Nem ezen múlik.

2016. jún. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 Költőnő? ***** válasza:
81%
Attyaég... vajon tudja h kérdést nem lehet töröltetni? :D
2016. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
64%
Kétlem. Itt marad ez a kérdés amolyan mementóként az utókornak :D
2016. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
81%
Mert én kihánytam a hányáscsillapító gyógyszert.
2016. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
De irogassatok csak nyugodtan a bunkosagaitokat meg a gunyolodasokat,ebben biztos oromotoket lelitek es ki tudtok teljesedni...Nagyokosok
2016. jún. 28. 20:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!