Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azoktol kerdeznem akik hanynna...

Azoktol kerdeznem akik hanynnak szinte vegig a terhesseguk alatt es fogynak is, miert nem szednek hanyas ellen gyogyszert?

Figyelt kérdés
Va olyan ami egyaltalan nem artalmas semilyen mertekben a ,magzatnak,viszont nagyon nagy segitseg a hanyas ellen.Igy a kismama is boldog es egeszsegesen taplalkozhat anelkul h szenvednie kellene.Vagy szeretnek hanyni es szenedni,fogyni?Tenyleg erdekelne miert kinozzak magukat ezek a kismamak.
2016. jún. 28. 11:09
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Most oszinten, nem tunik fel h senki sem ert veled egyet?
2016. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 Költőnő? ***** válasza:
100%
Kismama sem vagyok, bunkót sem írtam. De hát na. A stílus maga az ember xd
2016. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdem azt hinni, hogy a kérdező nem is ennyire hülye, hanem egy zseniális troll! :D
2016. jún. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Egyfolytában azzal jössz, hogy nem kaptál még választ a kérdésedre. De, kaptál! Többen írták, hogy vagy azért nem szedtek ilyen gyógyszert, mert nem bíztak meg benne 100%-ig, vagy azért, mert azt is kihányták. Nagyon sokan válaszoltak, miért nem vagy ezekkel megelégedve? Komolyan, mit szeretnél hallani, ami úgy érzed, "értelmes" válasz a kérdésedre?


Amúgy én sem szedtem semmi ilyesmit. Igaz, én csak a 4. hónapig hánytam a két gyerekemmel, de akkor reggeltől estig. A dokim nem is említette, hogy létezik ilyen gyógyszer...szerintem nem véletlenül nem ajánlotta. Írod, hogy te 100%-ig megbízol az orvosodban. Én is! Épp ezért, ha nem mondta, én is úgy gondolom, hogy nem érdemes kockáztatni.


Természetesen a te döntésed,szeded-e a gyógyszert. De ne szóld le azokat, akik valamit másképp csinálnak, vagy eltér a véleményük. Főleg nem egy olyan gyógyszerrel kapcsolatban, aminek a magzatra való káros- nem káros hatása még nem bizonyított!

2016. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert minden kismama imád hányni. Szex helyett erre izgulnak. Én is alig vártam, hogy jöjjön a hányás, ez volt a kedvenc része a terhességeimnek. Nagyon szuper, mert van egy mellékhatása is, fogynak tőle. Tehát nem csak fantasztikus érzés, hanem hasznos is. Mert tudod, titokban minden terhes nő bulímiás is. Csakis azért nem szedünk rá Magyarországon nem forgalmazott, nem biztonságos gyógyszert, mert élvezzük és fogyni akarunk, nem a gyerek biztonsága miatt. Most jól leleplezted a kismamákat, nagyon ravasz vagy, téged aztán nem lehet becsapni. :)
2016. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Magyarországon én még olyan orvossal nem találkoztam, aki gyógyszert ajánlott volna hosszútávon erre a problémára. Pont azért, mert nem lehet biztosra megmondani, hogy nem lesz a babának baja tőle. Az orvos sem tudja biztosra. És a legtöbb kismama inkább nem kockáztat. Neked amúgy ez miért fáj?
2016. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!