Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, akinek a szexuális...

Van olyan, akinek a szexuális együttlét okozott valóban problémát a 3. trimeszterben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a behatolásra is és az orgazmusra is.
2016. jún. 28. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Felsértettük a hámfalat. Volt egy kis vérzés. 2 nap eltiltás volt, de ennyi. Azért nyilván a 34. héten halálra ijedt az ember egy ilyentől. A munkahelyemről úgy hívtam a taxit a kórházba, hogy közben vettem a kabátot és rohantam ki az ajtón. A taxiból hívtam a dokit, hogy 10 perc és ott vagyok. Útközben felvettük a férjemet is a munkahelyén. (Nem ügyeletre mentem, hanem a dokimhoz a kórházba.)
2016. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. El voltunk tiltva az első trimeszterben,aztàn a 25-30. hétig. Utàna mondta a doki,ha akarunk próbàlkozhatunk. 34.hétig gyűjtöttük a bàtorsàgot. Minden oké volt aztàn kb 3-4 óra múlva 5 perces fàjàsok :-( Na para,hogy mi lesz,sok magnézium, langyos zuhany, fekvés. Abbamaradt 12 óra utàn,szerencsére azt mondta a doki hogy nem kell befeküdnöm. Többet nem próbàlkoztunk csak a 38. héten,2 nap múlva megszültem.
2016. jún. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt gond. Végig együtt voltunk nem voltunk eltiltva sem...és már a végén gyakrabban is együtt voltunk hátha beindul...de semmi...pár nappal túl vittem.
2016. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!