Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kerülhetném a rákszűrést?

Hogyan kerülhetném a rákszűrést?

Figyelt kérdés

11 + 2 hetes terhes leszek az első terhességi vizsgálaton (Péterfy sztk nőgyógyászat), és elég rég volt már rákszűrésem, viszont mindig nagyon megviselt... Valamiért nagyon érzékeny vagyok rá. Voltam már persze többször is, és soha nem volt gond. Csak mindig 2-3 napig véreztem, és fájdogált.


Ha azt mondom a dokinak, hogy pár hónapja voltam, akkor elhiszi, vagy kell neki igazolnom?

Tudom, hogy nem kéne aggódnom, de mégis féltem a babát... Lelkileg biztos megviselne, és ugye az se tesz jót neki.


Köszi!



2016. jún. 28. 21:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
33%
En nem voltam,nem akartam h piszkaljanak. A doki sem eroltette. Majd terhesseg utan megyek. A mehnyakrak hosszu evek alatt fejlodik ki, ez a 9 honap nem igazan szamit mar. Maximum akkor szamitana ha vmi elorehaladott rakod lenne,de erre aztan nincs sok esely..
2016. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%

11-es, ebben sajnos tévedsz. Nem véletlenül javasolják az évenkénti rákszűrést, nem egy ismerősömnek lett kifejlődött rákja egy éven belül.

Kérdező, elég bemondásra megmondani, mikor volt az előző rákszűrésed. De ha több évvel ezelőtt, akkor a fent írt okból jobb lenne, ha kibírnád, ha problémád van és nem veszik észre időben, azzal a babádat is veszélyeztetheted.

2016. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30%
Mi az h kifejlett rak? P2bol p5os tuti nem lesz egy even belul,plane fiataloknal.
2016. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
46%

Rokonságban az egyik nő nem járt rákszűrésre, mert minek az... Sok év után elment valamiért és következő héten át orvos asszisztense személyesen ment házhoz, hogy azonnal futás befelé az orvoshoz beutalóért a Kékgolyóba. Szinte azonnal ki is pakolták, mert rákos volt.

Ugyanebbe halt bele az anyja is nem sokra rá. Az sem járt orvoshoz, mert minek az...

2016. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog nem jarni es egy dolog 9 honapig nem menni. Azert tenyleg ritka,h valaki elorehaladott rakos es nem veszi eszre,es kozben meg van egy egeszseges terhessege.
2016. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kategorikusan kijelented, hogy nem egyezel bele a rákszűrésbe terhesség alatt, akkor nem végzik el és kész. Nem fog egy doki sem bevállalni egy pert a nyakába, ha neadjisten valami történne, mikor te kérted, hogy ne végezzék el. De szülés után mindenképp kérd!
2016. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondod, hogy ne csinaljon.

Nem kenyszerithet, a te tested,mondod, hogy majd szules utan.

2016. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is mindig van rózsaszín folyás mióta az eszemet tudom,de ez nem gond,van akinek érzékenyebb,a hasam alja is fájdogál utána,pedig nagyon óvatos az orvosom,de ilyen típus vagyok.Nekem 7 hetesen csinálta,semmi baj nem volt belőle,miért is lenne? szerintem ne aggódj,és csináltasd meg,szólj előtte ,hogy óvatosan vegye le a kenetet.
2016. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

10. válaszoló talán, miért ne lenne tb-d ha vállalkozó vagy??? kell fizetned a járulékokat, azzal fizetsz eü hozzájárulást is, így van tb-d... már ha tényleg vállalkozó vagy és nem munkanélküli.


kérdező, jobban jársz ha nem hazudsz. én is mindig vérzek rákszűrés után, belőlem ömlik... épp ezért mondta a dokim, hogy várjunk vele, végül 28. héten csinálta meg, persze ehhez hozzátartozik, hogy már eleve vérzéssel kezdtem a terhességem, aztán inkább nem kreáltunk feleslegesen vérzést. de aztán nem úsztam meg, örülök is neki, mert szülés után ugye nem tudják megcsinálni, így meg nyugodt vagyok most egy évig :)

2016. jún. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

3honapja nincs mivel most kezdtem elotte munkanelkulI voltam nemetorszagban ket honapig.

Tavasszal koltoztem haza. Egyenlore semmit sem fizetek. Agusztustol leszek hivatalosan mèhèsz.

2016. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!