Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kerülhetném a rákszűrést?

Hogyan kerülhetném a rákszűrést?

Figyelt kérdés

11 + 2 hetes terhes leszek az első terhességi vizsgálaton (Péterfy sztk nőgyógyászat), és elég rég volt már rákszűrésem, viszont mindig nagyon megviselt... Valamiért nagyon érzékeny vagyok rá. Voltam már persze többször is, és soha nem volt gond. Csak mindig 2-3 napig véreztem, és fájdogált.


Ha azt mondom a dokinak, hogy pár hónapja voltam, akkor elhiszi, vagy kell neki igazolnom?

Tudom, hogy nem kéne aggódnom, de mégis féltem a babát... Lelkileg biztos megviselne, és ugye az se tesz jót neki.


Köszi!



2016. jún. 28. 21:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
76%
Édesanyám évente járt rákszűrésre becsületesen, tavaly szeptemberben halt meg a méhnyakrák miatt. Már ne is haragudj, de ha egy rákszűrést nem bírsz ki, mi a franc lesz veled a szülésnél? Hidd el, jobban fáj.
2016. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

En irtam h nincs tb-m es pont ma mentem nogyogyaszhoz. Egy picit kellemetlen volt, ahogy emlekeztem. Nem verzem.:)

2016. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!