Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti babátok is alszik egész...

Ti babátok is alszik egész éjszaka a hasatokban?

Figyelt kérdés
Fogja magát és elalszik mikor ágyba bújok,és reggelig (konkrétan reggeliig) meg se moccan. Néha felkelek és megijedek h hol van,mert semmi mocorgás. Tietek is ezt csinálja?
2016. jún. 30. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nappal tombolt, éjjel aludt magzatként. Van egy biztató tapasztalatom is, kérdező. 5 napos korától idekinn ezt ugyanezt teszi.:)
2016. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is aludt éjjel mindkét gyerekem :)
2016. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is aludt éjszaka a hasamban. Hál' Istennek idekint is nyugodt volt esténként. :)
2016. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem éjszaka is szokott bulizni. 11, éjfél között fekszem le aludni, akkor is, illetve általában ki kell mennem éjjel pisilni, és utána szokott egy kicsit rugdosni.De ez változó, nem minden éjjel van így.Kíváncsi leszek, ha megszületik, akkor is éjjeli bagoly lesz? :)
2016. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akár én is kérdezhettem volna :) Annyiszor olvasom, hogy a kismamák éjjel a rúgdosásra ébrednek, hát az én lányom meg egyszer sem keltett fel :) A pisilések után is maximum heti egyszer érzem, hogy halványan megmozdul, de amúgy reggelig-délelőttig tök nyugis odabent :) néha már ijesztően nyugis... Boldog babavárást Nektek!
2016. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok.ma konkréta talán ha kétszer éreztem a babót akkor is csak reggel.kicsit ilyesztő de bízom benne nincs gond.
2016. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is általában mozdulatlan éjszakánként, nagyon ritkán érzem, amikor kimegyek a mosdóba, de reggel, ahogy felébredek és mozdulok egyet, máris bejelentkezik. Szerintem biztos mozog éjszaka is, de nem olyan intenzíven, higy felébresszen.
2016. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!