Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy állítsam meg a hízást?

Hogy állítsam meg a hízást?

Figyelt kérdés

Nektek mi vált be hogy nem rohamosan híztatok? Trükkök , étrendek? De persze a babóm ne lássa kárát. Mit tegyek h megálljam a felesleges falaltok bevitelét?

Már a lépéseimen érzem hogy útban van egy-két részem...

Kiakadok!!!!

22 hetes kismama


2008. szept. 27. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit híztál, hogy így kétségbe vagy esve? Ne legyél :)


[link]


Remélem a fenti link segít kicsit.

2008. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mennyit híztál? Én 23 hetes vagyok és már 8 kilót híztam, pedig nem eszem éjjel nappal! Én nem érzem nagy tragédiának. Igaz 180 cm magas vagyok és igazából nem is látszik rajtam, csak a hasamra ment, meg a csípőmre egy kevés!
2008. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyit híztál? Én is 22 hetes vagyok, és 4-5 kg hízásnál tartok.

Eszek mindent, amit megkívánok, de odafigyelek arra, hogy minden nap egyek zöldséget, gyümölcsöt, tejterméket is.

2008. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
22 hetes vagyok és 5 kilót híztam,de sajnos a combomra meg a fenekemre.....nagyon kiakasztó a látvány és sajna mindezt 4 hét alatt. Szóval szerrintem ez rohamos hízás pont oda ahova nem kellene,
2008. szept. 28. 08:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ugy etkezel mint eddig, akkor nem lehetne ilyen gyors gyarapodas. En a helyedben az orvossal csinaltatnek egy cukorterhelest( bar ezt a 26. heten megcsinaljak) Mert lehet magas a cukrod es azert szedsz fel ennyit. Bar szerintem az 5kg 22 hetesen inkabb szep teljesitmeny mint rossz lenne. Es ha jol belegondolok a pocid es a babad most kezdett el gyorsabban cseperedni, es ezert is lehet az hogy edig nem volt semmi es most kerult rad az 5kg.


34 hetes kismami

2008. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!