Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünetek vannak de a teszt...

Tünetek vannak de a teszt negatív. Lehet hamar teszteltem?

Figyelt kérdés
3 éve teherbe estem de sajnos nem maradt meg a baba, lelkileg nagyon megviselt. Utána 2,5 évig szedtem fogamzásgátlót amit már 7 hónapja abba hagytam. Kb 3 hónapja úgy döntöttünk párommal hogy itt az idő a babára és elkezdünk próbálkozni. Utolsó menzeszem juni 16-án volt hamarabb jött meg 2 nappal és nem volt olyan intenzív mint szokott. Általában ovuláció környékén szoktunk szeretkezni. 4 napja igen csak furán érzem magam. Hányinger, szédelgés, alhas feszülés, alhas jobb oldalán görcsös fájdalom, zabálási rohamok, mellbimbó hámlás, érzékenység. De a teszt negatív. következő menstruációmnak Juli 13 kéne lennie. Válaszokat előre is köszönöm.
2016. júl. 3. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint ez még nagyon korán volt. Max elotte par nappal szabad tesztelni. Addig csak valami mast érzel szerintem.
2016. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Valoban igen hamar teszteltel, szedsz folsavat es E vitamint? Nagyon sokat segit , ha igen. Foleg abban h megtapadjon es megmaradjon. Tesztelj mondjuk egy nappal keses előtt. Max ket nappal. Facelle teszttel!! Nekem keses elott 3nappal mutatta a babòt!:)
2016. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mitől vannak ilyen tüneteid, de a ciklusod 18. napján furcsa lenne + teszt. Inkább a peteérés tolódhatott ki.

Nem lehet hogy görcsösen figyeled magad? Én is csináltam egy időben és egész elképesztő tüneteket produkáltam baba nélkül.

Mindemellett ez a hónap még nem esélytelen picit sem, csak ki kell várni az idejét...

Kívánom, hogy mielőbb egészséges kisbabának örülhessetek!

2016. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tünetek a 18. napon?

En is éreztem, hogy valami más, és pozit is teszteltem, a nemvárt előtt 2 nappal. Nagyon korán teszteltél, ez még semmit nem jelent.

Vegyél facelle tesztet a rossmannbol, és várj meg legalább egy hetet.

Drukkolok!

2016. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Gabriel tesztet használtam. E és D vitamint szedek jelenleg. Meglehet hogy jobban figyelek mint kéne (görcsösen) kicsit félek hogy megismétlődik a múlt. azért csináltam meg a tesztet most mert mit írtam nem szokványos volt a menstruációm. Anyukám 3 hónapos terhes volt velem és volt valamennyi vérzése, gondoltam veszíteni nem veszítek vele. Meg várom a 13-át és meglátjuk mi lesz.
2016. júl. 3. 11:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Gabriel (meg Xepil) nekem sosem valt be . Csak a netrol rendelt one step. Es a facelle.
2016. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Ezt jó lenne elfelejteni, hogy ilyen meg olyan tüneted van. Két érdemi tünet van: a menstruáció késése és a pozitív terhességi teszt. Neked egyik sincs. Nem is tudom, hogy 10 nappal a menstruáció előtt mégis mi a fészkes úristenre számítottál? Minden, amit fenn felsoroltál, mint tünet, az puffadás, gyomorrontás, reakció az időjárás változására vagy ezer más dolog lehet. De hogy terhes egyelőre nem vagy, az holtbiztos.
2016. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7.-ik válaszolónak: már megbocsáss, de neked csak két érdemi tüneted volt semmi más?
2016. júl. 4. 21:26
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Tudod, mit jelent az érdemi?
2016. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9# tudod mit jelent tisztelni masok tapasztalatait?
2016. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!