Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tünetek vannak de a teszt...

Tünetek vannak de a teszt negatív. Lehet hamar teszteltem?

Figyelt kérdés
3 éve teherbe estem de sajnos nem maradt meg a baba, lelkileg nagyon megviselt. Utána 2,5 évig szedtem fogamzásgátlót amit már 7 hónapja abba hagytam. Kb 3 hónapja úgy döntöttünk párommal hogy itt az idő a babára és elkezdünk próbálkozni. Utolsó menzeszem juni 16-án volt hamarabb jött meg 2 nappal és nem volt olyan intenzív mint szokott. Általában ovuláció környékén szoktunk szeretkezni. 4 napja igen csak furán érzem magam. Hányinger, szédelgés, alhas feszülés, alhas jobb oldalán görcsös fájdalom, zabálási rohamok, mellbimbó hámlás, érzékenység. De a teszt negatív. következő menstruációmnak Juli 13 kéne lennie. Válaszokat előre is köszönöm.
2016. júl. 3. 10:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok képes tisztelni azok tapasztalatait, akik szerint az is terhes tünet, ha balra áll a szőrszál az orrában. Ezeket csak beképzelitek.
2016. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
En 2evig figyeltem elotte a testem soha maskor nem volt annyi kremszeru folyasom. Es azota sem.. ISMEREM a testem
2016. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Erre sok mindent tudnék írni, de nem azért tettem fel a kérdést hogy veszekedés legyen belőle. Köszönöm ez eddig válaszokat. 13.-ka után írok hogy mi lett az eredmény.
2016. júl. 5. 21:02
 14/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok. 2nap késés után megjött. :(
2016. júl. 15. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!