Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok és...

26 hetes terhes vagyok és alig tudok mozogni mert ugy érzem mint ha ott lent fájna. Ez baj lehet? Köszönöm előre is a válaszokat!

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 11:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3 vagyok ez a tünet szeméremcsont fájdalom ugyan ezek a tüneteim a dokim monta hogy ékelődik be a feje és tágulnak a szalagok természetes a fájdalom erre nincs mit szedni kitartás én éjszakánkét a csillagos eget látom annyira fáj ha fordulok vagy ha fel akarok kelni ülni mozogni jó de feküdni kész pokol 35 hkn
2016. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2016. júl. 4. 19:48
 13/14 anonim ***** válasza:

En is ilyesmit erzek de csak most jott. En is 26 hetes vagyok. De tegnap voltam a dokinal akkor nem mondtam mert még nem volt semmi bajom. De ma estere elojott epp ehhez hasonlo "fajdalom". Nem faj nagyon de kellemetlen kiegyenesedni is nehez.....


Most nemtom mi lesz igy remelem csak a szalagok nyulnak es elmulik mert mennem kell holnap dolgozni.

2016. júl. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem már nagyon fáj! Majdnem egesz ejjel nem tudok aludni. De en jovohet csutortokon mondom az orvosnak.
2016. júl. 6. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!