Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki úgy, hogy nem...

Volt valaki úgy, hogy nem nőtt a melle sokat terhesség során? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Kicsik a melleim, de vékony vagyok, így arányos nagyjából, persze lehetne nagyobb, de azért nem annyira apró.

A terhesség elején brutál megnőtt, új melltartót kellett vennem, aztán a terhesség felénél "összement" az eredeti állapotra, azóta mintha még kissebb lenne. Nem értem miért, bánt egy kicsit. A baba egészséges, minden rendben van. 34. Hétben vagyok. Szoptatós melltartót sem találok, mind nagy. Normális ez így?

Előtejem is van, de a mellem olyan pici, mintha nem is lennék terhes.


2016. júl. 6. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze,hogy normális,a mell mérete nem számít sem a terhességben sem a szoptatásban.
2016. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem.

Rettentő pici mellem van, gondoltam, na majd ha terhes leszek, végre nekem is nagy cickóim lesznek. Hát nem lettek, egy pincurkát sem nőttek... :D

Na gondoltam, majd a szoptatás alatt... amikor beindult a tej, úgy megnőttek, hogy ciki, nem ciki, le is fotóztam, de kb két hét Pamela Andersonként után visszaállt minden az eredeti formába és méretbe... :)

De annyi jó van, hogy feszes, nem nyúlt meg semennyire... :)

2016. júl. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 purplefrog ***** válasza:
Nekem sem nőttek,pedig nem bántam volna :D én a 40.hétben vagyok és előtejem sincs.
2016. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A szoptatós melltartóból merjek venni szülés előtt? Tehát szopi beindultával nőni fog, lehet, hogy akkor meg kicsi lesz, amit most jó méret?


Tudom, hogy nem hátráltatja a pici cici a szoptatást, nem is aggódok emiatt. Én is reméltem, hogy majd most nagyobbak lesznek, van ismerősöm aki ebben szerencsés volt és 1 számmal lett nagyobb a szoptatás után is, a súlya nem lett sokkal több.


Azért kérdeztem, mert azt hittem törvényszerű, hogy végig nagy lesz, azt tudtam, hogy szoptatás után visszaállhat.

2016. júl. 6. 14:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem nőtt terhesség alatt, szülés után mikor beindult a tej, nőtt egy kosárméretet. Nekem is nagyon picik amúgy.
2016. júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva szerintem még ne vegyél szoptatós melltartót. Lehet eltalálod a méretet, de pl én nem gondoltam, hogy 2 hétig olyan hatalmasak lesznek, akkorát biztosan nem vettem volna magamtól előre, de azt se gondoltam, hogy 2 hét után meg megint miniatűr méret kell... Szóval én tuti nem tudtam volna jó méretet venni előre...

De ez csak az én tapasztalatom.

2es

2016. júl. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se nőtt semmit, ugyan úgy 80/B mint előtte.

34hkm

2016. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én már szuültem egy gyereket. Kicsi mellem van nekem is. Tul sokat ne Nőtt a terhesség alatt de szoptatás elején kb kétszer akkora lett. Nekem is nagyon tetszett. 😊 viszont tejem is nagyon sokág volt és nagyon sokáig. Remélem most is így lesz. 13hkm.
2016. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyenlőre kicsit nagyobbak lettek, most vagyok 13 és fél hetes. De mintha most megálltak volna a feszülésben, növésben, de lehet ez csak átmenet. A melltartóim jók rám még de nagyobb a dekoltázsom. Kb. fél méretet nőttek a melleim eddig.

Kiváncsi vagyok ha szoptatok majd akkor mekkorák lesznek és abban bízom, hogy azért ugyanilyen feszesek maradnak mint amilyen most meg mint amilyen volt csak nagyobb mérettel. :)

2016. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85C semmit se nott. Nem lett tejem sem, de a kettonek nincs koze egymashoz!
2016. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!