Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden baba gyakran beteg az...

Minden baba gyakran beteg az első években?

Figyelt kérdés
Ilyenkor még nem alakult ki az immunrendszerük rendesen és ezért sokat betegeskednek? Rengetegszer hallom ismerősöktől h lázas a babájuk,meg fáj a füle (talán ez a leggyakoribb amit hallok). Szóval az első pár évben gyakrabban betegek?
2016. júl. 6. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább az a jellemző, hogy akkor kezdődik a betegeskedés, mikor közösségbe kerül (bölcsi, ovi). Az én fiam 2 évesen ment csanába, addig talán kétszer volt picit náthás, na onnantól viszont az első év folyamatos betegségekből állt.
2016. júl. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lányom 5,5 hónaposan volt először beteg, de azóta folyamatosan. 3-szor jártuk meg eddig a kórházat és még csak 10 hónapos. Vesemedencegyulladása van újra és újra. Már rettegünk, mert intenzíven is volt miatta és előzetes tünet nem volt, csak aznap hirtelen láz és lázgörcs. Most azon megy a drukk hogy 6 hetet bírjon már ki, mert ennyi kell fertőzésmentesen, hogy kontrasztanyagos vizsgálattal kizárják vagy megerősítsék, hogy szervi elváltozás áll-e a háttérben.


De az orrszívót "nem ismerjük", még egyszer se kellett elővenni, azt se tudom hogy kell összerakni a porszívónkkal.

2016. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor lesznek gyakran betegek amikor közösségbe kerülnek.

Az én lányom 3 éves koráig alig volt beteg, de mikor oviba került akkor kéthetente összeszedett valami lázas megbetegedést, és ez így ment kb 1 évig, utána lett csak jobb a helyzet.

2016. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!